Pračka, hledáte řešení, které vám umožní mít ji super čistou, bez vodního kamene a bez zápachu? K uskutečnění tohoto zázraku potřebujete pouze 3 centy.

Jak vyčistit pračku důkladně, rychle a levně ? Trik odborníků vám ušetří domácí úklid! Nikdy se nevrátíš.

Pračka, jak se o tento spotřebič starat

Pračka, jak byste bez ní mohli žít? Tento mimořádný spotřebič patří mezi nejužitečnější vynálezy, které kdy byly vyrobeny, je skutečným zachráncem života. Čisté a parfémované utěrky při každém praní jsou touhou každého, ale často i tento doplněk nejnovější generace vyvolává vztek.

Pračka

Možná jste se do této situace dostali i vy: nová nebo použitá, ale vždy dobře udržovaná pračka, která vám oblečení i vzdáleně provoní příjemnou vůní.

Nemluvě o vnitřku vaší pračky , který někdy vydává nesnesitelný zápach . A můžeme mluvit o vápenci a skvrnách, které se tvoří na skle okénka ? Jak se to stane? Pokud váš spotřebič nemá nějaké mechanické problémy, znamená to, že děláte něco špatně.

Nepanikařte! Máme řešení, které je pro vás to pravé. Pokud chcete mít během chvilky čistou, neposkvrněnou a dokonalou pračku , budete muset tuto techniku ​​uvést do praxe : s pouhými 3 centy se můžete konečně rozloučit se skvrnami, vápencem a nepříjemnými pachy, které bleskově zmizí. .

Jak vyčistit spotřebič shora dolů za pouhé 3 centy

Pokud i vám záleží především na zdraví vaší pračky , pak se o ni jistě postaráte tím nejvhodnějším způsobem, a to konkrétními produkty , které zaručí dlouhou životnost vašeho spotřebiče.

Čištění pračky

Kolikrát jste se možná přistihli, že utrácíte spoustu peněz za odstranění zápachu , který je často cítit mezi jeho částmi, nebo za boj proti vápenci či nepříjemným skvrnám , které nenechají naše okénka na pokoji?

Vězte, že pro váš problém máme řešení. Pokud jste se dočetli až sem, je to proto, že i vy hledáte přírodní řešení , které vám umožní během chvilky vyčistit váš spotřebič odshora dolů a rozloučit se se všemi problémy, které jsme doposud zmínili.

Věděli jste, že za pouhé 3 centy můžete mít pračku jako novou? Vysvětlíme, co budete potřebovat. Jediné, co potřebujete, je ocet ! No ano, toto koření patří mezi přísady, které dodávají lesk pračce i prádlu.

Zkoušeli jste někdy prát své oblečení octem ? Vše, co musíte udělat, je dát do mycí a předpírací vany čepici : uvidíte, jak se leskne a především dobře voní, zvláště když přidáte odměrku přírodní aviváže.

Ocet vám však nezaručí jen dokonalé a vydezinfikované utěrky, ale je také výbornou přísadou pro praní vnitřku pračky . Opravdu levné – láhev stojí pouhých 36 centů – použití je velmi snadné.

Všechny techniky zkušených hospodyněk

Jeho čisticí a odmašťovací účinek vám umožní mít čistou, čistou a neposkvrněnou pračku jako novou. S pouhými třemi centy – to je cena za každé použití – se můžete konečně rozloučit se skvrnami, nepříjemným zápachem a vodním kamenem.

Jak byste měli postupovat? Pro vnitřní praní stačí nechat pračku jednou za měsíc vyprat naprázdno a naplnit speciální zásobníky a také zásobník na aviváž právě touto přísadou.

Naprogramujte pračku na vypouštění 0 při 90° a nechte vnitřní stěny spotřebiče samy dezinfikovat. Místo toho můžete přistoupit k čištění průzoru roztokem nejen z octa smíchaného se 100 ml vody, ale také s jedlou sodou.

V druhém případě nasypte lžičku do sklenice s vodou, promíchejte roztok a navlhčete hadřík nebo houbu a začněte čistit vnitřní stěny spotřebiče i dvířka: uvidíte, že během několika minut budete mít myčku stroj bez nepříjemných pachů a především bez skvrn.

Vrátíme-li se k octu, tato přísada je také vynikající pro čištění vnitřních částí spotřebiče . Můžete s ním například vydezinfikovat a vyjasnit a rozzářit i buben pračky : v tomto případě stačí do směsi namočit houbičku a všechna místa potřít, třeba i pomocí zubního kartáčku, který být schopen dosáhnout i těch nejobtížnějších bodů.

Dokonce i těsnění na pračce lze vyčistit octem . Vždy používejte zubní kartáček, který ponoříte do octové směsi a poté jej protáhnete dutinou těsnění. Nakonec se vraťte k čištění všeho mírně navlhčeným hadříkem.

Co se týče filtru , i v tomto případě se vám ocet skvěle hodí. Vždy si vezměte kartáček na zuby, namočte ho do octa a začněte filtr drhnout. Vše důkladně opláchněte a osušte. S těmito technikami budete mít pračku jako novou .

Ocet