Zde je návod, co dělat, pokud je pouzdro telefonu zažloutlé. Metoda, kterou musíte zjistit, aby se to vrátilo do původního stavu.

Pouzdro na mobilní telefon je doplňkem, který si mnozí raději přidávají ke svému mobilnímu telefonu. Aby bylo možné jej ochránit ve větší podobě, před nárazy a poškrábáním. Co dělat, když se poškodí?Většinou, když máte obálku spíše zastaralou, začnete pozorovat určité žloutnutí, které je postupem času stále výraznější . Zde je návod, co dělat v těchto případech.

Zažloutlé pouzdro na telefon – běžný problém

Mluvit o telefonu také znamená mluvit o svém případu. Když si kupujeme svůj telefon, ve skutečnosti se jedná o příslušenství, bez kterého se prostě neobejdeme. Jak většina z nás ví, pouzdro je prvek, který nemůže chybět, pokud chceme zachovat zdraví našeho telefonu.

péče

Občas se stane, že to spadne na zem nebo se to vymkne z rukou: tady v těchto případech opatrování přijde vhod, ba přímo nepostradatelné.

Postupem času se však u toho mohou začít projevovat první známky stárnutí, nebo se může začít zhoršovat. Zde první myšlenka, která vás může napadnout, je koupit si další.

Jen proto, že je naše pouzdro na telefon nevzhledně vybledlé nebo zažloutlé, si myslíme, že je to nutné.  To je něco, co se obvykle stává těm, kteří používají tento typ pouzdra k další ochraně svého mobilního telefonu.

V těchto případech je mnoho těch, kteří se ho raději zbaví, protože si myslí, že nyní tak zničený již nelze použít. A proto nastal čas to změnit .

Naopak, i za těchto okolností by bylo nutné přiklonit se spíše k účinné nápravě, vrátit pouzdru původní estetický vzhled. Místo toho, abyste se přímo rozhodli pro rozhodnutí to zahodit.

Ve skutečnosti, podle pokynů uvedených níže, budete moci použít vysoce účinnou metodu, abyste mohli odstranit nepříjemné žloutnutí z vašeho pouzdra.

Chcete-li zjistit, jak na to, pokračujte ve čtení a zjistíte.

Platná metoda pro obnovení zažloutlého krytu

Jak již bylo zmíněno, níže bude uveden způsob, který vám umožní mít pouzdro u sebe, i když je zažloutlé nebo vybledlé. Tato metoda předpokládá určité kroky a kroky.

V první řadě se budete muset vybavit přípravky, které jsou doma snadno dostupné. Konkrétně jde především o umyvadlo středního/malého formátu nebo plastovou nádobu vždy stejného formátu. Poté pokračujte tak, že jej naplníte trochou vody. Poté budete muset vzít svůj obvyklý prostředek na nádobí a nalít určité množství do vody. Poté bude nutné jej dobře rozpustit a rozmíchat ve vodě štětcem.

Po provedení tohoto kroku můžete jít a ponořit pouzdro na mobilní telefon do roztoku složeného z vody a prostředku na mytí nádobí .

mycí prostředky na nádobí

Poté je nutné pouzdro pomocí štětce dobře zatlačit do vody.

Poté pokračujte tím, že kryt vezmete a začnete jej opatrně třít, jak dopředu, tak dozadu, pomocí malého kartáčku.

Tímto způsobem budete mít možnost odstranit všechny zbytky nečistot a stopy zanechané na krytu při jeho každodenním používání.

Poté můžete pouzdro na telefon znovu ponořit do vody.

Dokonale jej opláchněte a zbavte všech výše zmíněných zbytků.

Další fáze zahrnuje další kroky, jako je vyjmutí krytu z vody, jeho dobré vyčištění a následné pokrytí z jedné strany jedlou sodou . Poté přikryjte pár papírovými ubrousky a otočte kryt na druhou stranu.

Proveďte stejný postup jako na opačné straně, dobře opláchněte a poté na něj nasypte jedlou sodu. Ten bude muset také zakrýt dvě nezakryté vnější strany papírových kapesníků.

Bezprostředně po těchto stranách kapesníků budou muset být uzavřeny na délkách krytu.

V tomto okamžiku bude nutné vložit takto zakrytý kryt do prázdné nádoby, která se rovná té, která byla použita původně.

Další podrobnosti o této metodě

Do této nádoby se nalije bílý ocet .

ocet

Víko přikryté savým papírem dobře vymáčkněte uvnitř nádoby a nechte takto 6 hodin.

Po uplynutí této doby můžete pouzdro na mobilní telefon vyjmout z kontejneru, ale před provedením tohoto kroku jej budete muset odkrýt z mokrých papírových ručníků .

Proto musíte nejprve odstranit tyto a poté kryt.

Po jeho objevení si již uvědomíte, jak moc zmizelo to nevzhledné zažloutnutí , které se dříve na obalu mobilního telefonu vyskytovalo.

Nakonec přes něj přetáhněte síťku na mytí nádobí s mýdlem a poté kryt opláchněte přímo pod proudem vody. Vysušte a obdivujte úžasný výsledek!

Zkrátka, jak vidíte, díky použití dostupných produktů, které najdeme u nás doma, nebude nutné náš kryt vyhodit, ale bude se moci vrátit jako nový.

Na druhou stranu ocet, bikarbonát a další zmiňované produkty již u nás doma máme, takže nebude těžké zavést tento způsob, který vám ušetří péči.

Chcete-li to ověřit, vyzkoušejte metodu a nechte se překvapit výsledky, které získáte.