Aspekty žárlivosti a majetnictví ve znameních zvěrokruhu se liší podle osobnosti každého z nich. Pojďme se podívat na 5 nejvíce žárlivých a majetnických znamení zvěrokruhu.

 Některá znamení zvěrokruhu vykazují větší sklon k žárlivosti a majetnictví. Hvězdy to říkají.

Nejvíce žárlivá a majetnická znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu jsou základním aspektem astrologie , disciplíny, která se zabývá interpretací nebeských událostí a jejich vlivem na lidské životy. Existuje dvanáct znamení zvěrokruhu, z nichž každé má charakteristické vlastnosti a rysy, které je odlišují od ostatních.

Astrologie samozřejmě není exaktní věda a aspekty osobnosti jednotlivce nemusí být určeny pouze astrologickým znamením. Existuje mnoho dalších faktorů, které ovlivňují osobnost jedince, jako je ascendentní a natální horoskop.

Některá znamení zvěrokruhu jsou v některých pocitech docela uvolněná. Mezi tyto pocity patří žárlivost a majetnictví.

Podívejme se na pětku, která ze všeho nejvíc projevuje přehnanou žárlivost a majetnictví. První je Štír , který je notoricky žárlivý a majetnický, především kvůli své vášni a sklonu k excesům. Lidé narození ve znamení Štíra milují žít život s intenzitou a hledají výzvy, které je stimulují. I když jim věrnost nijak zvlášť nedává, nepřiznají zradu a v případě zrady by mohli reagovat pomstou.

Druhým je Býk . Navzdory svému mírumilovnému charakteru je Býk znamením zvěrokruhu, které inklinuje k majetnictví, a to jak k materiálním statkům, tak k lidem, se kterými je příbuzný. Žárlivostným scénám, které naruší jeho duševní klid a naruší jeho jistoty, se však raději vyhýbá.

Čtěte dále a objevte další tři velmi žárlivá a majetnická znamení zvěrokruhu.

znamení zvěrokruhu
 

Tři další znamení se stejnými vlastnostmi

Třetím je Rak , intuitivní a citlivé znamení zvěrokruhu, které má tendenci žárlit, pouze pokud je zrazena jeho důvěra. Rak se rád cítí v bezpečí a upřednostňuje stabilní, vyrovnané vztahy před silnými emocemi.

Astrologické znamení Lva je čtvrté nejvíce žárlivé a majetnické. Lev chce zářit a chce být středem pozornosti. Pokud se cítí zrazen, jeho žárlivost může být přehnaná. Lev rád přijímá pozornost a nesmiřuje se s tím, že mu někdo bere vedoucí roli.

znamení zvěrokruhu
 V neposlední řadě je Beran , který , i když žárlí, má tendenci skrývat tuto emoci, protože se bojí, že bude považován za slabocha. Jeho žárlivost však může vyplout na povrch, pokud se cítí stranou.

Vidíte v těchto popisech sami sebe nebo jste se setkali s pěti nejvíce žárlivými a majetnickými znameními zvěrokruhu ? Možná se v budoucnu, po přečtení tohoto článku, rozhodnete od toho držet dál.