K vytvoření něčeho senzačního budete potřebovat dvě ruličky toaletního papíru a jednu vlnu. Získejte tyto položky a zjistěte, co jsou vaše ruce schopny vyrobit. Budete ohromeni konečným výsledkem.

 Co se dá dělat s ruličkami od toaletního papíru a vlněnou ruličkou? Konečný výsledek je mimořádný. Vyzkoušejte sami sebe a popusťte uzdu své kreativitě a obratnosti : budete ohromeni.

Technika udělej si sám: když se recyklace stane inteligentní

Stále častěji se mluví o tzv. „inteligentní recyklaci“ , tedy možnosti uchýlit se k umění kutilů nebo brikoláže a vytvořit ze starých věcí nové věci . Všechno, o čem si myslíme, že by mohlo být zbytečné – protože je to staré nebo opotřebované – se místo toho může ukázat jako vzácný zdroj pro vytváření neuvěřitelných věcí.

Udělej si sám
 Stačí trocha fantazie, kreativity a velká chuť se zapojit a výsledky jsou zaručeny. Umění kutilů , které je stále populárnější a které dosáhlo vrcholu zájmu milionů lidí po celém světě v období Covid, nepřestává fascinovat i dnes.

Víte, co si můžete vyrobit jednoduše tím, že dostanete ruličky od toaletního papíru a klubko vlny ? Během několika minut můžete vytvořit něco neuvěřitelně senzačního. Určitě budete unešeni.

Ruličky od toaletního papíru a klubko příze – to je to, co můžete vytvořit

technikou udělej si sám ušetříte nejen spoustu peněz, ale budete moci dát nový život starým předmětům, které se vám vrátí super užitečné pro zdobení vašeho domova nebo pro vytvoření něčeho senzačního i pro vás. Víte, co se dá dělat jen s ruličkami od toaletního papíru a klubkem vlny ?

Role toaletního papíru
 To, co vaše ruce dokážou vytvořit, vás nechá beze slova. Jste připraveni uvolnit své manuální dovednosti ? Pak začněme okamžitě. Nejprve si vezměte ruličky toaletního papíru (pro začátek stačí i 1) a klubko vlny (pokud dáváte přednost použití různých barev, budete si muset pořídit dvě klubka vlny) a začněte namotávat dvě vlákna klubka. kolem ruličky toaletního papíru uděláte 22 kol (nezapomeňte je pečlivě spočítat).

Tento krok budete potřebovat k výrobě vlněné šňůry , kterou budete muset postupně svázat další nití, jako byste ji chtěli svázat. V tomto okamžiku začněte poměrně ostrými nůžkami stříhat konce vašeho barevného vaty a poté, co vytvoříte jakousi cibulku, ji pomocí rukou opět zafixujte další vlněnou nití.

Už jste pochopili, co vyšlo: nádherná vlněná květina ! Viděl jsi, jak roztomilý? Milovníci domácích dekorací nebo kutilů ji rádi dostanou jako dárek, aby si ji mohli vystavit doma.

Jak můžete vidět, se dvěma předměty, které lze snadno najít , a to rolemi toaletního papíru a vlnou , je možné vytvořit něco opravdu roztomilého a senzačního. Vše, co vlastníme, může být nesmírně užitečné, dokonce i to, o čem věříme, že je nyní předurčeno k zahození.

Práce s ruličkami a vlnou
 Z rolí toaletního papíru lze vytvořit mnoho dalších roztomilých věcí. Existuje mnoho nápadů, které můžete najít na netu a které prověří vaše manuální dovednosti. Věděli jste například, že můžete vytvořit barevný držák na pera s kartonovými kotouči ?

Bavte se při jeho výrobě společně s dětmi, abyste je nejen zaměstnali, ale také podnítili jejich zvědavost . Chcete-li jej vytvořit, stačí získat nějaké prázdné role toaletního papíru , které budete muset k sobě připevnit a dát jim tvar, který preferujete.

Poté je začněte malovat nebo zdobit samolepkami a vytvořte kartonový základ , aby se pera a tužky nehýbaly. Během několika minut vytvoříte něco super roztomilého.

Vlna je na druhou stranu dalším snadno znovupoužitelným předmětem. Můžete z něj například vyrobit spoustu pěkných věcí pro váš domov jako dekorace pro každé roční období . Teď, když se blíží Velikonoce, by vás mohlo bavit tvoření barevných vajíček nebo pokud máte děti, měkké a barevné zajíčky .

Pokud jste milovníci umění a rádi tvoříte, zkuste například pomocí vlněných nití společně s nejmenšími vytvořit barevnou duhu . Získejte přadénka vlny různých barev , ustřihněte dostatečně dlouhé nitě a nalepte je pomocí tavné lepicí pistole na barevnou kartu.

S vatou udělejte malé obláčky, které umístíte nad svou vlněnou duhu . Na dně místo toho pomocí zelených vlněných nití vytváří koberec trávy. Tento nápad je také pěkný, aby zaměstnal ty nejmenší .

Jak vidíte, vše, co považujeme za odpad, lze znovu použít . S technikou udělej si sám ušetříme nejen peníze, ale také pomůžeme, aby životní prostředí zůstalo čistší a naše domovy byly zaplněny pěknými věcmi na vystavení nebo v každém případě užitečnými .

Měli jste představu, kolik věcí můžete vyrobit z ruliček vlny a toaletního papíru ? Vyzkoušejte své manuální dovednosti a bavte se vytvářením senzačních věcí ve velmi krátkém čase.