Zloději jsou stále zručnější a pomocí lepicí techniky jsou schopni vyloupit dům během několika sekund: jak se tomu vyhnout?

 

Pro zloděje je vyloupení domu nebo krádež auta úkol. Ti nejchytřejší používají nejmodernější techniky, které jsou schopny vyhnout se nejsofistikovanějším sledovacím systémům, které jsou dnes k dispozici.

Nikdy není příjemné najít dům vzhůru nohama nebo vědět, že někdo sáhl do zásuvek : tito zloději se mohou dostat do domů, když uvnitř nikdo není, nebo v noci, a využít tak zdravého spánku. Technika lepení je nová a během několika minut se zmocní zboží a šperků a dům zůstane prázdný.

Zloději doma: sofistikované a moderní techniky

Existují různé typy zlodějů a ve většině případů se zaměřují na domy, ještě lépe na vily nebo podkrovní byty, kde můžete najít cenné zboží.

Postupem času byly techniky vylepšovány a podvodníci vědí, kde udeřit, vyhýbajíce se i těm nejúčinnějším video monitorovacím systémům. A nejen to, v mnoha případech přijímají základní techniky, které uniknou pozornosti majitelů domů .

domácí krádež
 Mohou zvážit znaky nebo konkrétní metody, které nelze připsat zloději. Pamatujte, že – obecně – podvodník studuje domov a životní styl člověka (dobu a zvyky), aby nezasáhl a nenechal se chytit.

Technika lepení: jak se vyhnout vykradení vašeho domu

Jak již bylo zmíněno, zloději, kteří chtějí vykrást byt, vždy používají velmi zvláštní techniky. Cílem je odvézt co nejvíce zboží a cenností bez upoutání pozornosti a během pár sekund.

Pro zloděje existují tři základní faktory : čas, technika a organizace, aby nebyl chycen a nahlášen. Technika lepidla je nová, ne zrovna sofistikovaná, ale určitě účinná.

Nutno podotknout, že ne vždy se zloději zaměřují na určité typy obydlí, ve skutečnosti se snaží najít místa, kde lze ukrást něco cenného a každý domov je ten pravý. Postupem času prošly klasické techniky vylepšeními, aby držely krok s inovacemi a zabránily tomu, co jsou pasti proti zlodějům, jako jsou video monitorovací systémy a podobně .

metoda lepidla
 Zloději používají metodu lepidla a není to vůbec triviální, jak se může zdát. Podvodníci pověsí neviditelné dráty před vchod do bytu a zůstanou bez povšimnutí. Po pár dnech se podvodníci vracejí na místo, kde lepidlo nanesli: pokud je nit přetržená, znamená to, že jsou lidé doma, naopak to znamená, že dům je prázdný a mohou nerušeně vstoupit.

Majitelé bytu mohou zkontrolovat, zda jsou na dveřích nitě lepidla, a pochopí, že zloději drží dům pod kontrolou.