Zkoušeli jste někdy dát alobal do záchodu? Měli bychom to dělat vždy, protože to, co se děje, je vzrušující.

 Existují léky , které nejsou vždy rozpoznatelné a snadno interpretovatelné. Někdy však k dosažení definovaného cíle stačí běžně používaný produkt. Mluvíme o hliníkové fólii, kterou všichni považují za nástroj pro uchovávání potravin. Ve skutečnosti je to také materiál, který funguje pro všechny druhy domácích prací. V tomto konkrétním případě přemýšlíme o WC a o tom, jak ho dokonale rozzářit: ale jak to udělat a jak to aplikovat?

Čistá a dezinfikovaná toaleta: co dělat, když ztrácí lesk?

Mít čistou a dezinfikovanou toaletu je velmi důležité, právě proto, že je to jedna ze struktur v koupelně, se kterou máte přímý kontakt. Běžné produkty, které koupíte v supermarketu, nestačí, protože některé přísady mohou být žíravé a zcela zničit povrchy.

Nejen to, toaleta by se měla čistit pokaždé, když ji použijete, a to i pouze jedlou sodou a octem. Pokud to není možné, zkuste nechat dva produkty působit přes noc a poté je druhý den opláchnout.

toaleta bez šmouh
 

Toaleta může mít také zažloutlé oblasti , které jsou způsobeny tvrdostí zásobní vody. V tomto případě je důležité používat pouze přírodní produkty, aby se keramice vrátil její lesk. Na scénu opět vstupuje bílý vinný ocet, který svou kyselou strukturou dokáže definitivně naleptat žlutou patinu a dodat toaletě nový vzhled.

Alobalový papír na záchodě: výhody a postup

Jak má hliníková fólie něco společného s toaletou ? Ve skutečnosti málokdo ví, co se vlastně stane, když se tento produkt setká s toaletou.

Nejprve musíte vzít tři listy alobalu a vytvořit z nich kuličky.

staniolu na záchodě
 Tyto tři kuličky musí být umístěny uvnitř tácku, kde je voda připravená k vypuštění. Fóliové složení je vhodné pro čištění vody od její tvrdosti.

Tento pohyb je optimální pro změkčení odpadní vody, z tohoto důvodu se bude možné rozloučit se žlutými haló, které dlouhodobě a opotřebením korodují keramiku.

Co lze přidat, aby to mělo ještě větší účinek? Hydrogenuhličitan sodný lze také přidat do hliníkové fólie, která bude umístěna přímo uvnitř toalety pro bělící efekt . Přesně jak již bylo řečeno, pro úplnou hygienu mohou být pro dosažení cíle optimální i dvě polévkové lžíce bílého vinného octa.

Stručně řečeno, hliníková fólie je nezbytná pro čištění stojaté vody od tvrdosti a odstranění přítomného vápence. Poté přidáte jedlou sodu a také ocet pro dokončení efektu. Jak často měnit fóliové kuličky? Alespoň jednou týdně, nejlépe dvakrát.