Mít koupelnu a zejména toaletu čistou a voňavou je ten největší sen, který všechny ženy mají a za kterým si honí. Mnoho z nás se velmi bojí, že musíme hostit někoho, kdo přijede náhle, přátelé nebo příbuzní, na tom nezáleží, a nemít dům tak čistý a vyčištěný, jak bychom chtěli.

 

I když se úklidem sanitární keramiky ztratí spousta času , jsou tací, kteří to dělají každý den a ti, kteří to dělají téměř, bohužel si velmi často uvědomujeme, že koupelna není z hygienického hlediska nejlepší a že toaleta opravdu není vyčistit do hloubky.

Pro spuštění poplachového signálu jsou nepříjemné pachy, které jsou zaznamenány, jakmile vstoupíte do koupelny. V nejméně znepokojivých případech je zápach cítit pouze při vstupu do místnosti, v nejhorších případech však ty nejproblematičtější a nejosobitější lze zaznamenat již u vchodu. Bohužel není nic horšího, než když vás doma přivítá vůně splašků.

Prostředky na čištění toalet, věnujte pozornost výběru a použití

Jsou tací, kteří za účelem dosažení dobrého výsledku používají produkty, které jsou někdy až agresivní a zdraví nebezpečné, stojí hodně, ale v žádném případě nejsou spokojeni a místo toho se odvolávají na použití vysoce účinných přírodních produktů . odstranění nečistot a nepříjemných a nepříjemných pachů, které se z pochopitelných důvodů na toaletě tvoří.

 Jakkoli se to může zdát podivné, absurdní nebo nemožné, existují domácí parfémované deodoranty, které se aplikují přímo na toaletu a dokážou během několika okamžiků odstranit nepříjemný zápach z kanalizace, potrubí, septiku. Připravují se z velmi málo surovin, které máme všichni ve spíži a jsou nenahraditelné.

Domácí deodoranty, které se zbaví nepříjemných pachů z toalety

K přípravě deodorantů, dezinfekčních prostředků, na toaletu potřebujete hrnek jedlé sody, lžíci a půl bílého vinného octa, 6 citronové šťávy, lžíci a půl peroxidu vodíku a dva esenciální oleje .

 Všechny tyto ingredience se spojí, vznikne hutná hmota, která se nalije do formy, vychladí nebo zmrazí, poté se tableta násilně vtírá přímo do toalety a již nebude cítit zápach. Alternativně nebo v kombinaci lze použít i hydrogenuhličitan a ocet, které se nejprve uvaří a pak se hodí do záchodu. Látka eliminuje zápach a dezinfikuje toaletu do hloubky, aniž by byla nucena používat kdoví jaké nebezpečné a drahé přípravky .

Geniální metoda kolíčků kolem víka toalety, o tom to je

Pokud se nechcete v přípravě těchto ekologických prostředků ztratit, můžete využít i tento praktický a rychlý prostředek, který má co do činění s použitím velmi jednoduchých kolíčků na prádlo. Takže vezmete šest kolíčků, které se používají k zavěšení prádla, vyrobených ze dřeva, a nanesete je kolem víka toalety .

 

Totéž lze udělat pro odpadkový koš v koupelně a pro cokoli jiného v domě, co může způsobit nepříjemný zápach. To samozřejmě platí pro každou místnost, včetně kuchyně, například pro odpadkové koše nebo dřez, pokud by z odpadu vycházely nepříjemné pachy.

Pozor na detail, který dělá rozdíl . Před připevněním na toaletu je třeba kolíčky na prádlo provonět kapkami esenciálního oleje, které budou postupně uvolňovat vůni a zajistí, že se zápach stane jen vzdálenou vzpomínkou.