Věděli jste, že umístění hrsti rýže do rohů vašeho domova vám změní život? Je to tak, pojďme zjistit, k čemu slouží tento lék, který používali naši prarodiče!

 Starobylé zvyky platí dodnes a rýže je jedním z nejoceňovanějších při řešení určitých problémů. Kromě toho , že je rýže výbornou zdravou výživou , je rýže v domácnosti užitečná i pro jiné účely, a proto se bez ní naši prarodiče neobešli.

Jeho úžasné vlastnosti ho předurčují k použití jako deodorant, absorbuje vlhkost, ale také přitahuje štěstí a prosperitu do domácností. Pojďme zjistit, proč je užitečné dát do rohů domu hrst rýže!

Bílá rýže je symbolem štěstí a prosperity

Pravděpodobně jste to nevěděli, ale bílá rýže přináší štěstí a prosperitu. Pověrčiví lidé to však dobře znají a z tohoto důvodu ji využívají k zahánění negativních energií a přitahování pozitivních.

 

V čínské filozofii Feng Shui existuje několik talismanů připravených s rýží. Jedním z nich, který se také snadno provádí a který se může stát rituálem, je dát hrst rýže do rohů domu.

Odborníci doporučují alespoň jednou za měsíc umístit hrst do různých částí domu . To zajišťuje měsíc štěstí a prosperity. Chcete-li do svého domova přilákat prosperitu a štěstí, pak neztrácejte čas a dejte do rohů různých místností hrst rýže.

Zdá se, že trik opravdu funguje a také vám umožní eliminovat negativní energie , které přinášejí smůlu a nedostatek. Rýže, která je v asijské kultuře považována za skutečný talisman pro štěstí, je také symbolem plodnosti a abyste její vlastnosti využili na maximum, můžete ji využít i jinak, zde je návod.

Rýže a mince k přilákání prosperity

Chcete rozšířit svůj majetek a zlepšit tak svou ekonomickou situaci? Využijte vlastnosti rýže k přilákání prosperity a bohatství. Postup je následující:

  • Do skleněné nádoby vložte několik suchých zrn rýže
  • Přidejte sedm mincí libovolné hodnoty
  • Umístěte misku ke vchodu, blízko dveří
 Dózu můžete umístit ke vchodovým dveřím vašeho domova nebo kanceláře, podle toho, kam chcete přilákat peníze. Chcete-li, aby tok energie časem lépe proudil, obnovte rýži nebo přidejte nějaké mince.

Talíř uprostřed stolu

Další velmi populární metodou, jak přilákat štěstí a prosperitu, je umístit talíř doprostřed hlavního stolu. Dělejte to často a dobré vibrace tak dostanou příležitost soustředit se doma.

Vynikající rýžová voda pro štěstí

Obvykle se voda po uvaření tohoto jídla vyhodí. Místo toho je to velká chyba, protože tato voda má vysokou koncentraci minerálů a vitamínů , vynikající pro bujný růst rostlin.

Nejen to, vodu na vaření lze také použít k vaření jiných potravin nebo dokonce k hladším vlasům. Další využití, které se dá využít, je mytí podlah, aby byly lesklé a zářivé.

Používáním rýžové vody pro všechny tyto účely nejenže ušetříte spoustu peněz, ale uděláte své životní prostředí čistější. Konečně se zdá, že i to přitahuje štěstí a prosperitu, a proto při jeho častém používání přitahuje bohatství.

Pokud však používáte k mytí podlah rýžovou vodu, musíte postupovat opatrně. Ujistěte se, že to předáváte zevnitř ven, abyste vyslali negativní energie, které jsou v domě. Jak můžete vidět, rýže je vynikající produkt k přilákání prosperity a štěstí a můžete ji použít mnoha způsoby, od hrstky do rohů až po vodu na vaření rýže!