Špinavý a zažloutlý záchod? S touto novou metodou na to všechno budete moci zapomenout. Zde je to, co potřebujete, aby byla vaše toaleta jako nová během několika minut.

 Koupelna je místnost v domě, která vyžaduje největší pozornost při úklidu. Bakterie a nečistoty jsou vždy přítomny a musíte s nimi bojovat. Přemnožení bakterií má vliv i na zbytky mýdla a vlhkost přítomnou ve zbytku koupelny. Proto je úklid opravdu nezbytný a nikdy by se neměl podceňovat.

Dokonce i toaleta potřebuje specificky hloubkové čištění . Vodní kámen, nečistoty a zbytky moči mohou způsobit nepříjemný zápach, který je velmi nepříjemný. Půjdeme se proto podívat, jak mít čistou toaletu odstraněním nečistot a vodního kamene bez použití komerčně dostupných chemikálií.

zde je metoda, jak vyčistit toaletu od nečistot a vodního kamene
 Ve skutečnosti vytvoříme směs, která vám může pomoci a je velmi účinná. Níže uvidíme, co budete potřebovat, ale nezapomeňte si pořídit nějaké gumové rukavice, které ochrání vaše ruce před bakteriemi a před produkty, které budeme používat. Podívejme se tedy podrobně, jak vyčistit toaletu.

Čistěte toaletu touto metodou: je to velmi jednoduché

K čištění toalety touto metodou budete potřebovat pouze tři produkty. První je štětec s dlouhou rukojetí, pak 70% kyselina octová a nakonec nějaké kuchyňské mýdlo . Spojení těchto dvou produktů vám umožní jít a odstranit nepříjemné pachy vyřešením problému.

Kyselina octová má velmi nepříjemný zápach, takže buďte opatrní . Obvykle je to známé jako acetát a je to organická chemická sloučenina. Používá se v potravinářském průmyslu jako konzervační přísada proti plísním a bakteriím. Lze jej snadno najít na trhu v dodávaných obchodech nebo online.

Zde je návod, jak trvale vyčistit záchod
 Naproti tomu mýdlo na nádobí se často používá k čištění toalety právě proto, že odstraňuje nepříjemné pachy. Ale nejen proto, že má také odvápňovací a odmašťovací účinek, aby dokonale odstranil nečistoty. Pojďme se ale podívat, v jakých dávkách tyto dva přípravky používat na čištění toalety.

K přípravě této směsi vezměte nádobu a nalijte do ní celou láhev kyseliny octové, asi 1 l, a saponátu na nádobí . Toho posledního bude potřeba asi 15 polévkových lžic. Oba produkty dobře promíchejte, pomozte si také štětcem s dlouhou rukojetí.

Vyčistěte toaletu pomocí této spolehlivé metody
 

V tuto chvíli je směs hotová a můžete ji použít na toaletu. Před použitím však směs, kterou máte složenou, zalijte kýblem vody. Nyní nastal čas, abyste směs kartáčkem vyčistili a dobře rozetřeli tam, kde se koncentrují nečistoty ve vaší toaletě . Poté přidejte zbytek směsi.

Směs nechte působit asi hodinu a poté s pomocí kartáče jděte vyčistit a odstranit poslední zbytky nečistot . Nakonec budete moci toaletu spláchnout a uvidíte, že vaše toaleta bude bez nečistot, vodního kamene a především zápachu. Tuto metodu si prostě musíte sami vyzkoušet.