Přestože všechny hospodyňky po celém světě mohou podniknout kroky k tomu, aby se na nábytku nehromadil prach, zdá se, že bohužel neexistuje řešení, které by problém definitivně vyřešilo. Všichni jsme nuceni žít s prachem.

 Ženy milují vstoupit do domu a voní svěže, čistě, a tak se vybaví vzácnými produkty, které vám umožní 100% odstranit prach ze všech povrchů, včetně těch nejmenších, neviditelných skvrn .

Navzdory používání velmi drahých produktů se často zdá, že prach zmizí, ale pak se vrátí přesně tam, kde byl, ještě silnější než předtím. Není nic horšího než tohle, zvláště pokud musíte u sebe doma vítat hosty, ať už rodinu nebo přátele, je to jedno a chcete udělat dobrý dojem.

Co je to prach a proč se usazuje na površích v domácnosti

Prach je výsledkem mikročástic nečistot, papíru, vlasů, látek, které zůstávají ve vzduchu a následně se usazují na površích způsobujících alergie. Ve skutečnosti neexistuje žádná metoda, která by vám umožnila zbavit se prachu jednou provždy, jedinou metodou je každodenní čištění pomocí správných přípravků a ideálního hadříku.

 Vysavač musí projít minimálně 2x týdně, musí mít hepa filtr, který odsaje maximum prachu a nepropustí ho jako ostatní. Poté je nutné pravidelně vyměňovat sáček vysavače, aby byl vždy 100% funkční. K čištění nemusíte používat jen ty správné přípravky, které se nemusí nutně kupovat hotové za super ceny.

Ale také vhodné utěrky z mikrovlákna. Je to proto, že i když jsme přesvědčeni, že všechny oděvy jsou stejné, vůbec tomu tak není, spíše naopak.

Zde je to, co bylo objeveno v důsledku některých studií provedených na prášku

Podle studie provedené profesionály nestačí k zachycení mikročástic a zrnek prachu použít staré bavlněné tričko, které bychom jinak vyhodili, protože to jen přesune prach z jednoho místa na druhé, takže i přes snahu se nakonec dům stejně ukáže jako špinavý.

 

Totéž platí pro peřiny, které slibují, že přitahují a zachycují prach v jediném průchodu, dokonce i ten, který se nachází v těch nejodlehlejších koutech, a které místo toho dávají paušální sazbu. Jediné utěrky, které jsou dobré, jsou ty z mikrovlákna, protože opravdu jednou provždy eliminují prach, zachytí ho a nepustí ani když jsou plné.

Co se týče čištění dřevěného nábytku, je vhodné jej otřít nejprve mokrým hadříkem a poté hadříkem z mikrovlákna, abyste se ho jednou provždy zbavili, aniž byste museli dělat cokoli jiného.

Přípravek par excellence proti prachu a dalším. Produkt s tisíci vlastnostmi

Ale buďte opatrní, protože existuje lék, o kterém ne každý z nás ví, že by mohl být užitečný a který řeší problém s prachem, například v muzeích, která musí být vždy perfektní, bezvadná, aby vítala hosty celý den každý den. V muzeích používáme glycerin, který je jedním z nejmocnějších nástrojů, které máme.

 Glycerin je schopen jednou provždy odstranit prach z jakéhokoli typu povrchu. K umytí podlahy po pečlivém vysávání tedy přidejte pár kapek glycerinu do kbelíku s vodou a pokračujte v mytí. Totéž se dělá pro mytí povrchů po pečlivém oprášení, keramických předmětů a všeho, co je vystaveno na očích.

Důvod je jednoduchý: glycerin sbírá prach během několika sekund. Lze jej také použít k odstranění skvrn z oblečení a skvrn od čaje, čokolády, kávy a čehokoli jiného . Stačí nalít pár kapek přímo na skvrnu, poté dobře rozetřete a je to. Po vložení do pračky bude oděv dokonalý, jako právě zakoupený. Na rozdíl od použití odstraňovačů skvrn, které ne vždy odvedou svou práci.

Nakonec, když zkombinujete glycerin a líh a použijete na čištění oken, dělá to zázraky. Nejen, že budou dokonalé, ale neutrpí žádné poškození, jak se často stává při použití zvláště agresivních, absolutně nesprávných produktů.