Otvor na zip je málo známá vlastnost s různými funkcemi podle toho, kde je zip všitý, ať už jde o oblek nebo kufr.

Díky zipům je mnoho oděvů a doplňků praktičtějších, díky čemuž jsou při používání velmi funkční.

Existují v různých kombinacích a přicházejí s funkcí navíc, která je užitečná zejména při cestování.

K čemu slouží otvor v pantu?

Zipy mohou mít mnoho výhod : na jednu stranu se s nimi snadno manipuluje a na druhou stranu se málokdy zlomí. V každém případě při použití kufru nebo batohu na výlet existují určité obavy. to zpřístupňuje obsah ostatním, kteří nejsou my.

Vzhledem k tomu, že zip není schopen ochránit tašku, je snadné se stát obětí krádeže, protože ji lze snadno otevřít. Tento aspekt je extrémně kritický v případě batohu, který se má nosit přes rameno.

Červený zip

Zip může být různých tvarů a barev , stejně jako různé materiály, plast, nylon nebo kov, připevněné ke dvěma páskám.

Některé položky mají častěji pouze dvojité zipy , které se vyskytují například u batohů, sportovních tašek, potahů a kufrů.

Přítomnost otvoru na jezdci je možnost, kterou nemají všechny panty a její použití není každému známé. Není to ozdoba , ve skutečnosti má specifickou funkci. Ale víme, jak ji správně používat?

Otvory v pantech umožňují v případě potřeby vložit visací zámek.

Zamykání na zip kufru

Je to systém vhodný zejména pro kufry nebo batohy . Pokud si během cesty necháte hotovost, průkaz totožnosti nebo klíče uvnitř, vyplatí se zvážit další zabezpečení. Zapínání zipů na malý visací zámek je pro zloděje odrazujícím prostředkem.

Zaseknutý nebo zlomený zip, co dělat?

Jedním z návrhů v případě zlomeného nebo zablokovaného pantu je použít olej jakéhokoli druhu (samozřejmě čistý) nebo jakékoli jiné mazivo, které máte doma, jako je vazelína nebo mýdlo.

To nám umožní odemknout kurzor, k tomu stačí nasadit trochu na zip, zvenku i zevnitř a zcela zakrýt celou část.

Rozbitý zip

 

Jakmile zip otevřete a zavřete, zpočátku nebude fungovat, takže musíte být trpěliví.

Co dělat, když zip zůstane otevřený? Je to nehoda, která se dříve nebo později stala každému. Když zůstanou obě části otevřené, aby se zafixovaly, je třeba je nejprve úplně otevřít a poté pomocí pinzety manipulovat s vozíkem závěsu. Nakonec se to spraví.

A ta malá dírka v zipu na džínách?

Džíny mají za sebou dlouhou historii a jejich původ je jako vždy připisován několika zdroji, jedním z nich je látka vhodná pro horníky.

Muž posouvá zip modrých džínů

Bez ohledu na to je dnes stále snadné, aby kurzor zmizel uvnitř klopy džín. Tady přijde na pomoc díra, jediná, která vykoukne, se dá zaháknout lankem , aby se dala snadno vytáhnout.