Zde je tekutina, kterou budete muset nastříkat na toaletu, aby byla co nejbělejší. Dejte sbohem žluté barvě.

Odstraňte trvalé skvrny na toaletě pomocí domácího produktu, který vám umožní rozzářit vaši koupelnu.

Zažloutlý záchod, nepoužívejte bělidlo

Záchodovou mísu je důležité udržovat čistou , protože zůstává jedním z nejpoužívanějších předmětů v domácnosti. Naštěstí pro čištění tohoto prostoru a zlepšení hygieny koupelny není nutné používat drsné čisticí prostředky, jako jsou bělidla nebo jiné chemikálie. Důkazem je, že s tímto jednoduchým přírodním prostředkem na záchodové prkénko se rozzáří a žluté skvrny zmizí.

Zažloutlé záchodové mísy vypadají nevzhledně a možná si myslíte, že vrátit jejich lesk je nemožné. Stačí znát ty správné prostředky, jak jednou provždy odstranit ty žluté skvrny, které se v průběhu let objevují kvůli nedostatku pravidelné údržby.

toaleta

Pokud se zdá, že žluté skvrny jsou zapuštěné v povrchu záchodové mísy, můžete to vždy opravit účinnými roztoky, jejichž přísady máte pravděpodobně doma. Proti odolným skvrnám a zabarvením, jako jsou zažloutlé povrchy, se často myslí na bělidlo. Není to však ideální volba, protože kromě zdravotního rizika vyžaduje jeho použití vždy snahu o dokonalý výsledek.

Zde je konečné řešení

Místo bělidla použijte jedlou sodu , která je bezpečnější a má skvělé čisticí a antibakteriální schopnosti. Pokud jde o make-up, bude proveden po etapách, aby poskytoval co nejlepší výsledky.

Začněte smícháním půl šálku jedlé sody s trochou vody, abyste vytvořili pastu. Pastu rozetřete na záchodové prkénko. Nechte 5 až 10 minut odpočívat . Poté použijte vlhký hadřík nebo drátěnku a vydrhněte sedadlo, abyste uvolnili nečistoty a odstranili skvrny.

Hydrogenuhličitan sodnýDejte přednost houbě, která neškrábe , nebo dokonce čisté toaletní štětce a drhněte, nejlépe krouživými pohyby. Tato akce v kombinaci s dobrým mycím nástrojem usnadňuje pronikání dezinfekčního přípravku. Poté opláchněte vlhkým hadříkem a poté na potřísněné místo znovu naneste pastu z jedlé sody co nejvícekrát, alespoň dokud skvrna nezmizí.

Poté opláchněte čistou vodou a otřete sedadlo suchým hadříkem. Tento trik můžete aplikovat i přes rozprašovač , na dvě lžíce jedlé sody můžete dát 1 litr vody. Protřepejte lahvičku a aplikujte ji podle výše uvedených kroků. Po několika opakováních by měl povrch vašeho sedadla znovu získat svůj lesk jako obvykle.

Jedlá soda je bezpečný a levný produkt a jako čisticí a bělící prostředek se používá již desítky let. Má silnou schopnost účinně a ekonomicky bělit povrchy různých typů. Jeho použití rozhodně doporučujeme, pokud nechcete utrácet spoustu peněz za čisticí prostředky pro domácnost.