Čištění podlah, zejména dlaždic nebo linolea, může být často náročný úkol .

 Pokud již nechcete trávit hodiny úklidem, existuje několik způsobů, jak dosáhnout čistého a lesklého výsledku po instalaci.

Brilantní podlaha: splněný sen

Bez ohledu na to, jak jsi opatrný, sebemenší znamení a tady jsi, zase tvoje špinavá podlaha ! Chtěli bychom řešení, aby se vaše podlahy leskly bez větších obtíží, ale je to možné?

Přejeme si, abychom měli jen jeden produkt na mytí podlahy v kuchyni, obývacím pokoji, ložnici nebo dokonce v naší koupelně!

Nejen, že bychom chtěli, aby byl účinný, důkladně ho vyčistil a leskl se . Dokážete si představit, jaké úspory by bylo možné dosáhnout? Chtěli bychom produkt , který vyčistí vše v rekordním čase.

Brilantní podlaha
 Zázračný přípravek nám pomáhá účinně čistit všechny typy podlah. Tak, aby byly naprosto bezchybné!

Pro hloubkové čištění podlahy můžete použít saponát na nádobí. Pokud chcete vědět, jak na to, zde je několik tipů , jak co nejlépe využít vlastnosti saponátu, abyste získali čistou a lesklou podlahu.

Saponát na nádobí

Pokud chcete podlahy snadno čistit, můžete se řídit tímto praktickým tipem. Nejprve si pořiďte základní potřeby, jako je teplá voda, smeták a mýdlo na nádobí .

Saponát na nádobí
 Překvapivě může být mýdlo na nádobí úžasným produktem na čištění podlah bez utrácení peněz navíc.

Chcete-li začít s čištěním podlahy, musíte do kbelíku nalít teplou vodu a přidat asi dvě polévkové lžíce saponátu na nádobí.

Poté můžete mop namočit do tohoto roztoku a použít jej k drhnutí dlaždic nebo linolea, čímž se zbavíte všech odolných skvrn.

Pokud máte podlahy z tvrdého dřeva, je nejlepší nepoužívat k čištění směs horké vody a saponátu, protože by mohlo dojít k poškození nebo deformaci tvrdého dřeva.

Toto řešení však lze účinně použít k odmaštění a odstranění problematických skvrn z dlaždic nebo linolea. Pokud znáte tento trik, můžete mít bezchybné podlahy, aniž byste strávili příliš mnoho času a nákladů?  Pouze 1 euro a podlaha je perfektní.

Čistá podlaha pouze za 1 euro a přírodní ingredience

Je známo, že většina pracích prostředků může kromě negativního dopadu na životní prostředí představovat i zdravotní riziko .

Proto je pro čištění podlah vhodné používat přírodní produkty jako bílý ocet, bikarbonát nebo marseillské mýdlo, které mohou být velmi účinné při odstraňování skvrn. Pozor si však musíte dát na parketovou podlahu, která představuje nejsložitější typ na čištění.

Parketová podlaha
 Pro tento typ nátěru máme přírodní řešení , kterým je použití bílého octa a jedlé sody k čištění podlahy. Tato metoda může být aplikována na různé typy podlah včetně dlaždic, tvrdého dřeva a linolea.

Chcete-li vytvořit víceúčelový čistič na bázi bílého octa a jedlé sody, postupujte podle těchto jednoduchých kroků: do nádoby nalijte litr horké vody a přidejte lžíci jedlé sody, za méně než 1 euro budou podlahy lesklé.

Ingredience dobře promíchejte s bílým octem, abyste získali požadovaný roztok. Dokonce si můžete svůj čisticí prostředek přizpůsobit přidáním několika kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje, abyste jej provoněli.

Před použitím směsi bílého octa a jedlé sody jako čističe je vhodné ji rozředit ve velmi horké vodě.

Tuto přirozenou metodu lze použít na všechny typy podlah a můžete si vybrat hadřík, mop z mikrovlákna nebo mop podle specifických potřeb vaší podlahy. Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité zvolit správnou techniku ​​čištění .

Než přistoupíte k čištění podlahy, je důležité ji vysát vysavačem. Toto je základní krok k odstranění veškerého prachu, který zabrání jeho zachycení v mopu nebo ještě horšímu rozšíření během čištění.

Marseillské mýdlo na mytí podlahy

Marseillské mýdlo je vysoce účinný přírodní detergent pro údržbu a čištění podlah, který je bez chemikálií a biologicky odbouratelný.

Kromě toho, že nabízí vynikající čištění, je také pohodlnou možností pro vytírání mramorových, parketových a dlaždicových podlah.

Marseillské mýdlo
 K mytí podlah můžete provést několik jednoduchých kroků pomocí Marseillského mýdla. Začněte tím, že naplníte kbelík do poloviny horkou vodou a poté přidáte dvě lžíce prášku nebo hoblin kastilského mýdla.

Pokud chcete dotek parfému, můžete přidat esenciální oleje, jako je tea tree olej, známý pro své dezinfekční vlastnosti. Poté, co vše dobře promícháme, ponořte mop do roztoku a pokračujte v mytí podlah.