Existuje semínko, které je schopno trvale odstranit vrásky z rukou, čela a úst. Jedna aplikace bude stačit.

 

Postupujte podle tohoto postupu, který využívá dotyčné semínko , a získáte kosmetickou masku, která bude působit proti vráskám na vašem těle.

Jak předcházet vráskám

Vrásky jsou nevyhnutelným příznakem procesu stárnutí, ale existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste jejich vzniku zabránili nebo je oddálili Zde je několik tipů, jak předcházet vráskám a udržovat pleť mladou a zdravou.

UV paprsky jsou hlavní příčinou poškození pokožky a předčasného stárnutí, proto je důležité chránit pokožku před sluncem používáním opalovacích krémů s vysokou úrovní (SPF 30 nebo vyšší) nebo nošením ochranného oděvu, jako jsou klobouky a sluneční brýle.

Suchá pokožka má tendenci stárnout rychleji, takže je důležité ji udržovat hydratovanou používáním hydratačních krémů a pít hodně vody.

Vrásky
 Kouření poškozuje pokožku , způsobuje vrásky a tmavé skvrny. Pokud kouříte, přestat kouřit je nejlepší způsob, jak zabránit dalšímu poškození pokožky.

Vyvážená strava bohatá na ovoce, zeleninu, libové bílkoviny a Omega-3 mastné kyseliny může pomoci udržet pokožku zdravou a předcházet vráskám.

Odstraňte je tímto semenem

Vrásky mohou být viditelným příznakem procesu stárnutí, a přestože se netýkají každého, někteří lidé se rozhodnou je řešit, aby si zachovali mladistvější a zářivější vzhled. Naštěstí existuje mnoho přírodních řešení, která můžete použít k boji proti vráskám a zlepšení pleti, a jedním z nich je směs lněného semínka , vody a soli pro kutily.

Chcete-li vytvořit tuto směs, musíte nejprve vařit lžíci lněného semínka v šálku vody po dobu 10-15 minut. Tento proces uvolní Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, o kterých je známo, že mají vlastnosti proti stárnutí. Poté musíte semena přecedit a tekutinu smíchat se špetkou soli.

Lněné semínko
 Jakmile budete mít tuto směs, můžete ji použít jako ošetření pokožky rukou , čela a úst, oblastí nejvíce náchylných k vráskám. Stačí do směsi ponořit vatový tampon a pokožku jemně masírovat a nechat působit 10-15 minut.

Chcete-li ještě zlepšit výsledky, můžete do směsi přidat také přísady, jako je banán, bílý jogurt a med. Banán je bohatý na vitamíny A a C, o kterých je známo, že mají antioxidační a zpevňující vlastnosti. Obyčejný jogurt obsahuje kyselinu mléčnou, která pomáhá vyhlazovat pokožku, zatímco med je přírodní zvlhčovač, který pomáhá udržovat pružnost pokožky.

Chcete-li použít tyto přísady, jednoduše rozmačkejte banán na pastu a smíchejte ji se lžící bílého jogurtu a lžičkou medu. Přidejte tuto směs do lněného semínka, vody a roztoku soli a dobře promíchejte. Tento roztok můžete použít jako pleťovou masku, jemně masírovat pokožku a nechat působit 10-15 minut před opláchnutím teplou vodou.

Pro dosažení nejlepších výsledků opakujte tuto kúru jednou nebo dvakrát týdně Zanedlouho si všimnete, že vaše pleť je hladší a zářivější a vrásky jsou méně nápadné.