Čistý záchod můžete mít za velmi málo peněz a bez pomoci chemie. Zde je to, co potřebujete, aby se vaše toaleta znovu leskla, ale musíte do ní hodně namazat lokty.

 Čištění koupelny je velmi důležité, protože je to nejvíce kontaminovaná místnost v domě . Ve skutečnosti vlhkost, páry a zbytky mýdla přispívají k množení bakterií a z tohoto důvodu je čištění nezbytné. Úklid koupelny by se neměl podceňovat a musí být velmi častý.

Nesmíte ani používat tolik drahých chemikálií, které jsou všechny určeny k určitému účelu. Ty by mohly obsahovat látky, které by časem mohly poškodit zdraví a také pokožku, protože se často používají bez rukavic. Můžete proto používat přírodní produkty.

jak vyčistit starý a ucpaný záchod
 Přírodní produkty jsou rozmanité a většinou mluvíme o hydrogenuhličitanu sodném, octu, soli, marseillském mýdle, esenciálních olejích a dalších. Tyto nemají žádné zdravotní riziko, ale velmi vám pomohou při čištění. Pokud se však ocitnete před úplně starým záchodem a ty nebyly užitečné, máme alternativu.

Čištění velmi špinavé toalety je možné bez použití jakéhokoli přípravku

Jste-li člověk, který je s čištěním opatrný, vaše toaleta sotva úplně zežloutla a inkrustace jsou takové, že už je nelze odstranit žádným přípravkem. S největší pravděpodobností však takto zmenšenou toaletu u někoho doma nebo v novém domě, kam se chystáte přestěhovat, najdete.

Když se tedy ocitnete tváří v tvář zoufalé situaci se zcela žlutým a zaneseným záchodem, kde nefunguje nic, ani chemie, ani přírodní produkty, budete si myslet, že ho musíte vyhodit a nahradit novým, ale není tomu tak. Ve skutečnosti existuje produkt, který vám pomůže a stojí velmi málo, jediná věc, kterou budete místo toho potřebovat hodně síly a trpělivosti .

brusný papír na čištění koupelny
 Chcete-li odstranit inkrustace z let a let a usazený vápenec, vše, co musíte udělat, je získat nějaký 120 gr brusný papír. Ve skutečnosti vám to pomůže seškrábnout všechnu špínu, ale jak řekli, vyžaduje to mastnotu na loktech a trpělivost, protože to nebude příliš rychlý proces.

To, co musíte udělat, je opravdu jednoduché, ve skutečnosti poté, co získáte brusný papír, stačí začít seškrabovat veškerou špínu. Brusný papír by měl být používán bez vody, ale ke konci jej můžete mírně navlhčit . Z hygienických důvodů nezapomeňte na rukavice.

neposkvrněná koupelna s touto metodou
 

Pokud budete masírovat velmi tvrdě, začnete vidět výsledky okamžitě. A nebojte se, protože toaleta se vůbec nezničí, ale budete mít toaletu jako novou . Až budete s brusným papírem hotovi, můžete jej vyčistit jako obvykle nebo pomocí směsi přírodních produktů.

Ve skutečnosti můžete použít horkou vodu a hrubou sůl a nechat ji tam několik hodin zůstat, než opláchnete a vyčistíte vnitřní stěny toaletní štětkou. Takže toaleta bude bez poskvrny a nezapomeňte ji vyčistit, abyste ji dostali zpět do tohoto stavu .