Dnes vám ukážeme, jak opravit díru na bundě přímo pomocí jehly a nůžek. Tím se problém vyřeší.

Odhalujeme neuvěřitelnou metodu , jak rychle opravit bundu s dírou. Je to úžasné řešení i pro ty, kteří neumí šít.

Jak zabránit díře ve vestě

Existuje několik kroků, kterými můžete zabránit dírám ve vestě . Bunda musí být skladována na suchém a dobře větraném místě, vyhněte se dlouhodobému ponechání ve vlhkém prostředí nebo v blízkosti zdrojů tepla.

Vyhněte se nošení vesty v situacích, kdy je pravděpodobné, že přijde do kontaktu s ostrými nebo abrazivními předměty , jako je špenát nebo keře. Vyberte si bundu vyrobenou z vysoce kvalitních a odolných látek, jako je nylon nebo polyester.

Šití

Pro uložení vesty, když se nepoužívá, použijte chránič, jako je obal nebo látková taška. Dávejte pozor na známky opotřebení, jako jsou uvolněné nitě nebo roztřepená látka, a ihned je opravte, než se promění v díry.

Vestu pravidelně udržujte, jako je čištění a žehlení, aby byla zachována pevnost látky. Dodržováním těchto jednoduchých opatření můžete prodloužit životnost své záchranné vesty a zabránit tvorbě děr.

Zde je návod, jak to ušít jehlou a nůžkami

Šití poprvé může být trochu zastrašující, zvláště pokud jste nikdy předtím nepoužili šicí stroj. Je mnoho věcí, které se musíte naučit, jako je strojové navlékání, výběr typu jehly a látky a jak používat různé přítlačné patky k vytváření různých švů.

S trochou cviku a trpělivosti je však šití snazší a jednodušší. Doporučujeme začít s jednoduchými projekty a s přibývajícími zkušenostmi zvyšovat obtížnost. Existuje také mnoho online návodů a videí, které vám pomohou naučit se základy šití. Dnes vám ukážeme, jak zašít dírku na saku.

šití díry ve vestě budete potřebovat jehlu a nůžky. Budete muset postupovat podle těchto kroků:

  1. shromážděte nitě kolem otvoru, aby držely pohromadě
  2. propíchněte jehlu nitěmi zevnitř na vnější stranu vesty
  3. zavažte uzel na konci nitě, abyste ji zajistili
  4. prošijte kolem otvoru malými, pevnými stehy
  5. odstřihněte přebytečnou nit nůžkami.

Je důležité, aby zvolená nit byla stejné barvy jako bunda, aby byl výsledek co nejdiskrétnější. Jakmile dokončíte šití, můžete použít gázovou pásku ke zpevnění otvoru zevnitř.

Na vestu našijte dírku

Přes otvor položte lepicí gázu tak, aby zcela zakryla šev. Přežehlete lepicí gázu žehličkou na nízkou teplotu, aby byla lepicí gáza na místě. Ujistěte se, že se žehličkou nedotýkáte přímo lepicí gázy.

Nechte několik minut vychladnout. Zkontrolujte, zda je lepicí gáza dobře připevněna a zda byl otvor účinně opraven.

Doporučuje se použít kvalitní lepicí gázu a pečlivě dodržovat pokyny na obalu, aby nedošlo k poškození látky bundy. Je také důležité používat nízkou teplotu, aby nedošlo ke spálení látky bundy.