Zde je neuvěřitelný výsledek, kterého můžete dosáhnout s hliníkovou fólií a jednoduchým balónkem. Nikdy jsi o tom nepřemýšlel.

Níže krok za krokem vysvětlíme, jak vyrobit něco senzačního, jednoduše s fólií a 1 balónkem. Nikdy byste to nečekali.

Jak recyklovat fólii a balónek

Často doma nacházíme zbytky materiálů , které nevíme, jak je využít. Dnes vám ukážeme zejména, jak recyklovat hliníkovou fólii a balónek.

Lidé s těmito dvěma prvky dokážou vytvořit různé ozdoby , například vánoční stromeček, a to tak, že balónek zakryjí papírem, složí ho do tvaru kužele a základnu připevní lepicí páskou.

Balón

A pak znovu vánoční kouli, obalující balónek hliníkovou fólií, vytváření záhybů do tvaru koule a upevnění konců lepicí páskou. Ptáček, obalení balónku papírem a následné přidání peří nebo jiných detailů pro dokončení efektu.

To je jen několik příkladů dekorací, které můžete vytvořit pomocí balónku a fólie . Pouze kreativita je jediným limitem. Dnes vám však krok za krokem vysvětlíme, jak z těchto dvou surovin vyrobit něco neuvěřitelného. Nikdy tomu neuvěříte!

Můžete vytvořit něco úžasného

Dnes odhalíme, jak vytvořit šišku s balónkem. Dále budete potřebovat toaletní papír, lepidlo a kuličky staniolu. Můžete postupovat takto:

  1. začněte nafouknutím balónku a zavázáním konce jej utěsníte
  2. vystřihněte proužky toaletního papíru, mírně je navlhčete a srolujte kolem balónku, přičemž konce proužků překryjte, abyste vytvořili efekt oblaku
  3. pomocí lepidla přilepte proužky toaletního papíru k balónku. Pokračujte ve slepování proužků toaletního papíru k sobě, dokud není balónek zcela zakrytý
  4. vezměte kuličky hliníkové fólie a přilepte je k horní části šišky, čímž vytvoříte efekt „borové šišky“
  5. nechte zaschnout několik hodin nebo dokud lepidlo úplně nezaschne.
Staniol

Po úplném zaschnutí odstřihněte základnu balónku nůžkami a jemně balónek zevnitř vyjměte. Váš toaletní papír a alobal jsou nyní připraveny k vystavení jako dekorace. Možná budete muset opakovat kroky 3 a 4 podle potřeby, abyste získali požadovaný tvar.

Dělat DIY řemesla může být efektivní způsob, jak ušetřit peníze . Za prvé, výroba vlastních položek může pomoci snížit náklady na nákup podobných hotových položek. A pak to může být zábavný a uspokojivý způsob, jak trávit svůj volný čas, aniž byste utráceli peníze za vnější aktivity.

Kutilská řemesla mohou být také způsobem, jak vytvořit jedinečné a personalizované předměty, které lze použít jako dárky pro přátele a rodinu, čímž ušetříte peníze, které by jinak byly vynaloženy na nákup dárků, jako jsou tyto nádherné šišky, které jsme právě vám pomohl dosáhnout.