S pouhými dvěma ingrediencemi získáte skvělé prádlo a ušetříte spoustu peněz. Nikdo nevěděl.

Níže vysvětlíme, jak získat záviděníhodné prádlo a především, které dvě ingredience způsobí revoluci ve způsobu praní oblečení.

Jak získat bezchybné prádlo

Chcete-li získat dokonalé prádlo, roztřiďte si oblečení podle barvy a typu látky. Bílé a barevné prádlo by se mělo prát odděleně, aby barvy nevybledly nebo nezměnily barvu. Jemné tkaniny, jako je hedvábí a vlna, by se měly prát ručně nebo na jemný cyklus.

Použijte správné množství pracího prostředku. Pokud použijete příliš mnoho, zanechá zbytky na tkaninách a může způsobit podráždění pokožky. Pokud použijete méně, nemusí být dostatečně účinný na odstranění nečistot a skvrn. Zvolte správný prací cyklus. Ve většině praček jsou k dispozici různé prací cykly, jako je jemné, normální, intenzivní a bavlněné. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje typu látky a množství přítomných nečistot.

Prádelna

Pokud chcete, použijte aviváž. Aviváž může pomoci změkčit látky a snáze se žehlit Vysušte prádlo správným způsobem. Ne všechny látky lze žehlit nebo sušit v sušičce. Vždy si přečtěte pokyny na štítku oděvu, abyste pochopili, jak s nimi nejlépe zacházet

Před praním odstraňte skvrny. Skvrny odstraňte co nejdříve, abyste zabránili jejich ztuhnutí a obtížnějšímu odstranění. Použijte prací prostředek vhodný pro vaše potřeby. Pokud potřebujete ekologický prací prostředek nebo prostředek pro citlivou pokožku, vyberte si produkt, který těmto potřebám vyhovuje.

Smíchejte tyto dvě ingredience a ušetřete spoustu peněz

Dnes odhalíme neuvěřitelný proces. S pouhými dvěma ingrediencemi si ve skutečnosti vyrobíte domácí prací prostředek. Musíte použít pouze jedlou sodu a Marseillské mýdlo.

  1. Troubu předehřejte na 150 stupňů Celsia.
  2. Jedlou sodu dejte na plech a pečte půl hodiny.
  3. Vyjměte z trouby a nechte vychladnout.
  4. Marseillské mýdlo nastrouháme a smícháme s nyní studenou jedlou sodou.
  5. Prací prostředek skladujte ve sklenici se vzduchotěsným víčkem.
  6. Chcete-li použít, přidejte 2-3 polévkové lžíce pracího prostředku do zásuvky na prací prostředek v pračce spolu s běžným tekutým nebo práškovým pracím prostředkem.

Jedlá soda je přírodní čistič, který má alkalické a deodorační vlastnosti. Pomáhá odstraňovat skvrny a bělit tkaniny, díky čemuž jsou čistší a svěžejší. Kromě toho je jedlá soda šetrná k tkaninám a nezpůsobuje podráždění pokožky.

Jedlá soda a Marseillské mýdlo, dvě zázračné přísady

Kastilské mýdlo je přírodní čistič vyrobený z olivového a kokosového oleje a je známé svou schopností odstraňovat skvrny a šetrně čistit tkaniny. Marseillské mýdlo je navíc biologicky odbouratelné a neobsahuje žádné škodlivé chemikálie.

Kombinované použití jedlé sody a Marseillského mýdla jako pracího prostředku může být velmi účinné při odstraňování skvrn a čištění tkanin přirozeným a jemným způsobem. Tuto směs můžete buď použít jako náhradu pracího prostředku, nebo ji kombinovat s tím, který používáte častěji, čímž snížíte množství. Tímto způsobem ušetříte spoustu peněz.