Pokud si chcete udržet zdravé nehty na rukou a nohou, je tu úžasná metoda, která během chvilky zničí plísně.

 Zde je návod, jak se vyhnout plísním na nehtech a především jaký je dnes navrhovaný lék, který je v krátké době zničí, takže se vrátí do zdravého stavu jako kdysi.

Jak se vyhnout konzumaci hub

Zvedněte ruku , pokud jste nikdy neměli houby na nohou . Dnes vám vysvětlíme, že existují určitá opatření, která můžete přijmout, abyste se vyhnuli plísním na nohou.

Je důležité pravidelně si umývat nohy mýdlem a vodou a dobře je osušit, zejména mezi prsty, vybírat si prodyšné ponožky a pravidelně je měnit, vyhýbat se nošení vlhkých nebo mokrých ponožek po dlouhou dobu.

Vyhněte se nošení obuvi , která je těsná nebo způsobuje nadměrné pocení, protože může vytvořit teplé a vlhké prostředí, které je ideální pro růst plísní. K dezinfekci obuvi používejte antimykotické spreje, zvláště pokud boty sdílíte s dalšími lidmi.

Nehty na nohou
 Veřejná koupaliště a sprchy používejte opatrně: vyhýbejte se chůzi naboso ve veřejných bazénech, sprchách a šatnách, protože tato prostředí mohou být zdrojem plísňových infekcí. Vyhněte se chůzi naboso na veřejných místech, jako jsou bazény, tělocvičny, sauny a šatny, protože tato prostředí mohou být zdrojem plísňových infekcí.

Pokud máte podezření, že máte plísňovou infekci nohou , je důležité navštívit lékaře pro správnou diagnózu a léčbu. Dnes vám však nabízíme domácí lék, který můžete kombinovat s léčbou předepsanou vaším lékařem a obecně pro prevenci plísní.

Udržujte své nehty zdravé s tímto lékem

K přípravě domácího ošetření rukou a nohou stačí použít mořskou sůl a jablečný ocet .

  1. Naplňte misku teplou vodou a přidejte šálek mořské soli. Dobře promíchejte, aby se sůl úplně rozpustila.
  2. Do misky přidejte šálek jablečného octa a dobře promíchejte.
  3. Ponořte ruce nebo nohy do mísy a nechte je 15-20 minut máčet.
  4. Osušte si ruce nebo nohy měkkým ručníkem a navlhčete je krémem na ruce nebo nohy.

Je známo, že mořská sůl pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a hydratuje suchou pokožku, zatímco jablečný ocet je přírodní adstringent, který může pomoci odstranit tmavé skvrny a zlepšit vzhled nehtů. Pravidelným používáním této kúry si můžete všimnout, že vaše nehty budou zdravější, silnější a méně náchylné k odlupování.

jablečný ocet
 Mořská sůl a jablečný ocet mohou také pomoci zabránit růstu plísní nehtů na nohou . Mořská sůl obsahuje antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci zabránit růstu plísní a udržet vaše nohy čisté a suché. Jablečný ocet na druhé straně obsahuje kyselinu octovou, která má antimikrobiální vlastnosti a může pomoci udržet pH pokožky na optimální úrovni, aby se zabránilo růstu plísní.