Určitě neznáte tuto metodu, kterou používá mnoho hospodyněk. Je jich mnoho, ale tento konkrétně je opravdu velmi užitečný. Tady je to, co to je.

Hospodyňky vždy najdou užitečné a skvělé nápady na úklid domu a opětovné použití již nepotřebných předmětů . A ve skutečnosti je to přesně ten případ. Většinu času, abyste ušetřili a nejen peníze, používáte produkty, které už máte doma a většinou přírodní produkty.

Používá se například jedlá soda, bílý nebo jablečný ocet, citron, soda, marseillské mýdlo, éterické oleje a další. Spojení některých z nich vám ve skutečnosti umožní vyhnout se nákupu mnoha jednotlivých domácích produktů pro každý úklid, kterému jsou věnovány.

metoda hospodyňky, kterou neznáte

Ale dnes se nepodíváme na to, jak čistit přírodními produkty, ale jak znovu použít předměty a znovu vynalézt alternativní využití pro domácnost . Jak jsme řekli, je tomu tak a níže uvidíme metodu hospodyňky, kterou určitě neznáte a která by se mohla hodit při mnoha příležitostech.

Metoda hospodyň s plastovými lahvemi

Metoda hospodyněk, na kterou se nyní podíváme, se netýká domácích prací, ale alternativního využití lahví . Ve skutečnosti mluvíme o znovuobjevení sebe sama a používání produktů, které je nyní třeba vyhodit jinak. Budete potřebovat pouze prázdné plastové lahve a žehličku.

První věc, kterou budete muset udělat, je uříznout lahve asi 7 nebo 8 palců od hrdla a dávat velký pozor, abyste se nepořezali . Jakmile nálevku získáte, nemůžete ji takto používat, protože riskujete, že se pořezáte. Ve skutečnosti to v řezu většinou není jasné a hlavně je to ostré, takže byste se mohli pořezat.

Zde je návod, jak znovu použít hotové plastové lahve

A tady přichází na pomoc železo . Stačí zapnout a velmi opatrně protáhnout hrdlo láhve, které jste vyřízli přímo z ryté strany . Několikrát ji na několik sekund otáčejte tak, že láhev často odnímáte od žehličky. Dávejte si také velký pozor, abyste se nespálili.

Metoda je hotová, ale možná se ptáte, k čemu jsou tyto ořezané a vyžehlené úzká místa. Způsob, jak je použít, je vyrobit z nich vzduchotěsné nádoby . Pokud máte například otevřený sáček s jídlem, stačí nasadit hrdlo láhve a uzavřít víčkem, aby se obsah uchoval.

alternativní použití plastové láhve

Viděli jsme tedy, jak používat hrdlo láhve, ale užitečná může být i druhá část láhve. Před použitím však postupujte stejně jako u hrdla a poté také tuto část lahve přetáhněte na žehličku, abyste se nepořezali.

V tuto chvíli, pokud jste uzavřeli sáček rýže nebo psích křupek, druhá lahvička poslouží jako nádoba na nasypání dávky, kterou budete potřebovat před uzavřením sáčku uzávěrem lahve . Opravdu užitečné použití, které můžete zkusit replikovat i vy.