Aplikací česnekové zubní pasty najdete skvělou domácí metodu. A nedokážete si představit, jak mocní tito dva spolu skutečně jsou. Na to jsou.

Naneste česnekovou zubní pastu

Česnek a zubní pasta mohou nahradit některé čisticí prostředky a jsou skvělé pro čištění a ochranu před hmyzem. Použitím těchto dvou tedy ušetříte peníze za nákup některých mycích prostředků a některých insekticidů, které jsou mimo jiné také složeny z chemikálií.

Jak jsme řekli, dvě ingredience, které dnes zvážíme, jsou zubní pasta a česnek, obě jedlé. Zubní pasta je vyrobena z neabrazivních látek, a proto ji lze použít k čištění domů . Zejména jej lze použít k leštění, ale také k odstranění nepříjemných pachů.

Česnek má na druhou stranu antibakteriální a antiseptické vlastnosti, takže se používá k dezinfekci . Ale nejen proto, že je velmi účinný i na skvrny od vodního kamene. Stručně řečeno, tyto dva mohou pomoci samostatně, ale pokud se spojí, výsledek bude ještě silnější a níže uvidíme, jak je používat společně.

Česnek a zubní pasta – to se s tím dá dělat

Jak jsme si řekli, česnek i zubní pastu lze použít kromě běžného použití, respektive v kuchyni a na čištění zubů, při úklidu domácnosti. Viděli jsme, jak fungují, ale nevíte, že když se česnek a zubní pasta spojí dohromady, budou mít větší a mnohem silnější účinek .

To, co musíte udělat, je ve skutečnosti opravdu jednoduché. Následovat bude pár krátkých kroků, které vás dovedou k tomuto velmi efektivnímu řešení. Nejprve budete muset vzít trochu česneku a udělat jeho stroužky. V tuto chvíli je můžete oloupat a nakrájet nadrobno. Nyní nasypte nasekaný česnek do misky s vodou a asi 10/15 cm proužku zubní pasty .

miska s vodou, česnekem a zubní pastou

Po vložení všeho do mísy nastal čas tyto ingredience dobře promíchat, zejména rozpuštěním zubní pasty. Poté se vytvoří směs, kterou lze okamžitě použít k čištění . Ve skutečnosti se můžete okamžitě pokusit vyčistit varnou desku a pokud se na ní usadíte, získáte opravdu skvělé výsledky.

Pokud nechcete, aby vám vůně česneku zůstala na rukou, nasaďte si rukavice a nalijte trochu získané směsi na varnou desku a poté třete, dokud se špína neodstraní . Pach česneku navíc zůstane na vaší varné desce, a tím zabrání hmyzu, zejména v létě.

Abyste ji mohli v následujících dnech znovu použít a vůně se příliš nevypařila, můžete misku přikrýt igelitem a párátkem udělat malé dírky, aby se vůně rozptýlila velmi pomalu. Ale to není vše, protože toto vámi vytvořené řešení lze použít i jinak .

zubní pasta a česnek

Ve skutečnosti můžete tento roztok vzít a nalít do cedníku, čímž odstraníte mletý česnek. Nyní tedy získáte česnekovou vodu se zubní pastou, kterou můžete nalít do rozprašovače a můžete jimi vyčistit dvířka trouby nebo cokoliv jiného v kuchyni. Ale tento filtrovaný roztok lze také použít na rostliny, aby se zabránilo hmyzu .

insekticid pro rostliny s česnekem a zubní pastou