Zde je revoluční metoda, se kterou zjistíte, že máte bezchybnou troubu. Vše, co potřebujete, je zázračná směs a mince.

mincovní metoda

Odhalujeme neuvěřitelnou metodu, která vám pomůže získat čistou a lesklou troubu, jakou jste už dlouho neměli.

Bezvadná trouba, směs, která vám zachrání život

Pokud vaše trouba není to, co bývala, vše, co doporučujeme, je připravit směs na čištění tohoto spotřebiče, která obsahuje vodu, ocet a jedlou sodu.

Začněte tím, že si dáte misku a smícháte 1 šálek jedlé sody spolu s 1/4 šálku vody. Míchejte, dokud se nevytvoří pasta.

Nyní přidejte také ocet , aby došlo k chemické reakci, která zesílí čisticí sílu. Nyní rozetřete část pasty, kterou jste vytvořili, na všechny povrchy trouby, aniž byste ji nanášeli na elektrické součásti.

Vyčistěte troubu

Pastu nechte působit alespoň 30 minut nebo dokud skvrny nezměknou. Pomocí vlhké houby nebo hadříku odstraňte pastu z povrchů trouby.

Nyní nechte misku se směsí, kterou jste vytvořili, uvnitř trouby a zapněte ji na maximální teplotu alespoň na 15 minut. Vaším cílem bude odpařit vodu a ocet.

Po dokončení vše vypněte a nechte troubu zcela vychladnout. Nyní můžete inkrustace a nečistoty odstranit vlhkým hadříkem, ale existuje ještě efektivnější způsob, jak to udělat.

Pokračujte ve čtení našeho článku, protože vám ho prozradíme níže.

Osvojte si neuvěřitelný trik s mincemi

Čištění trouby může být opravdu nepříjemný a zdlouhavý úkol. Je to proto, že nečistoty a nečistoty, které se nahromadí při každodenním používání, často ztvrdnou a je obtížné je odstranit.

Čištění tohoto zařízení vyžaduje čas a trpělivost, zvláště pokud používáte neúčinné metody. Kvůli svému tvaru a velikosti může být také obtížné jej čistit, protože může být obtížné dosáhnout na všechny jeho části.

Aby bylo čištění rychlejší, zejména v případě inkrustací a skvrn, které se obtížně odstraňují, někteří lidé si myslí, že je nutné používat specifické chemické přípravky. Ve skutečnosti to není potřeba.

Pokud chcete provést hloubkové čištění, stačí použít směs, kterou jsme připravili dříve, v kombinaci s opravdu nečekaným předmětem: mluvíme o minci !

To lze ve skutečnosti použít jako čisticí nástroj . Před čištěním se budete muset ujistit, že trouba je zcela studená. Odstraňte všechny vyjímatelné předměty, jako jsou drátěné rošty a odkapávací miska.

Měna

Nyní pomocí mince jemně seškrábejte nečistoty nahromaděné na dně trouby. Mince by měla být schopna odstranit i ty nejodolnější zaschlé nečistoty.

Po odstranění nečistot očistěte spodní část trouby vlhkým hadříkem, abyste odstranili všechny zbytky. Vraťte odnímatelné prvky zpět a zapněte jej na několik minut, aby se dno dobře vysušilo.