Takto by se brýle skutečně měly otáčet. Mnozí jsou přesvědčeni směrem dolů, zatímco jiní nahoru. Zde je celá pravda.

Brýle

Vysvětlíme vám, jaký je nejvhodnější způsob skladování vašich sklenic, ať už na vodu nebo na víno.

Brýle, zde je návod, jak je uložit

Sklenice jsou velmi běžným prvkem v každé domácnosti a často se používají k pití vody, vína, piva a dalších nápojů Jejich skladování však může být náročné kvůli jejich křehkosti a nutnosti zabránit poškození nebo kontaminaci.

Jednou z nejběžnějších technik jejich skladování je položit je dnem vzhůru , aby dovnitř nepadal prach, špína nebo hmyz. Tato technika však není vhodná pro všechny typy brýlí a při nesprávném použití může způsobit poškození.

Brýle

U „každodenních“ předmětů, jako jsou sklenice na vodu, je technika jejich uložení dnem vzhůru nejjednodušší a nejhygieničtější . Před použitím je tak nebudete muset znovu mýt a zachováte odpovídající úroveň hygieny.

Tato technika však není vhodná pro křehčí, jako jsou sklenice na stopce , sklenice na šampaňské a křišťálové sklenice. Jejich jemné okraje neunesou váhu skla a při skladování obráceně by se poškodily.

Jaký je tedy nejlepší způsob, jak je uložit? Pokračujte ve čtení našeho článku, abyste to zjistili.

Jak oslovit ty nejchoulostivější

Způsob uložení vzhůru nohama je ideální pro brýle, které používáme každý den. Pokud se však jedná o poháry a křišťálové předměty, tento způsob konzervace není účinný.

U těchto typů skel je nejlepším řešením skladovat je nastojato , aby nedošlo k poškození okrajů. Můžete se tak vyhnout nutnosti oprav nebo výměny brýlí kvůli poškození způsobenému skladováním.

Pokud se bojíte prachu na sklenice uložené nastojato, můžete je pro ochranu jednoduše překrýt utěrkou . To je užitečné zejména u sklenic na víno, protože je lze bez rizika postavit dnem vzhůru, protože jsou zavěšeny za nohu.

Brýle, jak je uchovávat

Kromě toho existují speciální skříně pro uložení sklenic, zejména těch, které se používají na víno. Tyto skříně jsou navrženy tak, aby je udržely v bezpečí, zabránily poškození a udržely hygienu.

Jednou z hlavních výhod úložných skříní na kalíšky je, že je lze zavěsit za nohu . To znamená, že poháry a sklenice lze bez rizika umístit dnem vzhůru, protože jsou podepřeny nohou. Mnoho skříní na kalíšky je navíc dodáváno s nastavitelnými policemi, takže si můžete upravit jejich výšku tak, aby se do nich vešly kalíšky různých velikostí a tvarů.

Úložné skříňky na sklenice lze také vybavit prosklenými dvířky nebo dvířky , které umožňují prohlížení, aniž byste je museli vyjímat z police. To je užitečné pro rychlou identifikaci toho, co chcete, aniž byste museli otevírat a zavírat dveře nebo dveře.