Všichni si přejeme mít dlouhé a husté vlasy za pár dní, zvlášť když je ostříháme příliš nakrátko a později toho litujeme. 

Husté a velmi zdravé vlasy

Bohužel nikdo nemá kouzelnou hůlku, takže pokud se mýlíte, nezbývá než počkat, protože vše je v rukou času.

Mezitím se můžete postarat o své vlasy, abyste proces urychlili , ale také abyste měli vlasy, byť krátké nebo středně dlouhé, dostatečně krásné, abyste žárlili.

Husté a lesklé vlasy, jak o ně správně pečovat

Každý by chtěl mít husté, dlouhé, lesklé, plné vlasy, zcela bez roztřepených konečků a bez slámy, která by nepůsobila špatně a nebyla vůbec hezká na pohled. Abyste dosáhli tohoto výsledku, musíte se ke svým vlasům chovat jako ke kterékoli jiné části těla.

Jen s péčí lze životnost vlasů prodloužit, aniž byste riskovali, že se v polovině práce zlomí nebo přežijí v nedůstojných podmínkách. Samozřejmě nemusíme nutně uvádět, že chemikálie a teplo fénu jsou první dva nepřátelé, které je třeba držet stranou . Ve skutečnosti bychom si toho měli být vědomi všichni. Mnoho špatných návyků, které nás všechny spojují, je náš nejhorší pád.

Jak snadno ošetřit vlasy bez utrácení vysokých částek

Chcete-li mít dlouhé, hladké, zdravé, krásné a pevné vlasy za pouhých pár týdnů, musíte si osvojit návyk používat při každém šamponování masku, kterou je nutné přizpůsobit lehkým nebo těžkým vlasům. Hotovou masku můžete zakoupit v supermarketu nebo v obchodech, které tyto produkty prodávají.

Nebo si ho můžete připravit přímo doma z domácích surovin , které už máme všichni ve spíži. I zábaly se dají udělat z přísad, které máme všichni, například s ricinovým olejem, s kokosovým máslem nebo s olivovým olejem.

Balíček s přírodními ingrediencemi pro zdravé vlasy

Pokud však chcete dosáhnout neuvěřitelných výsledků, musíte se řídit receptem, který nyní naznačíme. Potřebujete banán, na rozdíl od toho, co si myslíte, musíte odstranit slupku a použít raději toto než ovoce. Banánová slupka by se měla nakrájet na malé kousky a poté dát stranou do dostatečně velké mísy, do které se musí vejít všechny ostatní ingredience.

Poté vezměte cibuli a odstraňte slupku , nakrájejte ji na mnoho malých kousků a vložte do mísy s banánovou slupkou. Cibule je velmi užitečná, protože zastavuje vypadávání vlasů v několika málo aplikacích, je báječná, zvláště když trpíte těžkou alopecií. Působí dokonce i na pokožku hlavy, stačí ji trochu promasírovat, abyste se zbavili suchosti, lupů a podobně.

Poté se také nasype lžička rýže, protože ta obsahuje minerály a inositol , který stimuluje růst vlasů. Na závěr si dáte kávu, která místo toho stimuluje krevní oběh pokožky hlavy. Musíte namlít velmi malé množství, případně pokud máte kávu již namletou, je to v pořádku, stačí jen lžička a je to.

Ke směsi přidejte vodu, dobře promíchejte, aby se všechny ingredience promíchaly, a poté několik minut vařte na středním plameni. Po dosažení požadovaného výsledku , tedy po řádném změknutí všech ingrediencí, se roztok nechá vychladnout, i když ne úplně, a obsah se nalije do láhve, ale ne přímo.

Jak aplikovat roztok na vlasy

Roztok je nutné slít, protože kousky banánu, cibule atd. nesmí skončit uvnitř . Je vhodné použít hadřík , který je nutné dobře vyždímat, aby se neztratila ani kapka roztoku . V tomto okamžiku naneste přípravek na pokožku hlavy a masírujte alespoň 2 minuty.

Po dobrém vmasírování se nechá působit dvě hodiny, hlavu je vhodné zakrýt ručníkem, ihned poté můžete šamponovat, první fantastické výsledky uvidíte hned Zbytek roztoku lze použít dvakrát týdně. Tímto způsobem můžete mít skvělé vlasy s malým úsilím.