Zde dnes prozradíme, jak ušít vypasované prostěradlo díky triku prostěradla. To je úžasná metoda.

jak ušít prostěradlo

Existuje mnoho lidí, kteří mají potíže se sešíváním okrajů povlečení, protože je velmi obtížné je provést kvůli druhu látky nebo obratnosti předmětu, což často není praktické. Proto vám chceme usnadnit život tím, že vám nabídneme revoluční metodu, kterou jste určitě neznali.

Pojďme se dozvědět vše o metodě, která vám konečně umožní ušít list s dokonalými rohy jednoduše pomocí listu papíru a šicího stroje.

Šijte prostěradla s dokonalými rohy

Šití rohů prostěradel může být obtížné, protože prostěradla jsou často vyrobena z lehkých tenkých látek, se kterými je obtížné manipulovat. Navíc jsou listy často velké a může být obtížné je přesně složit a sešít.

Dalším důvodem, proč může být obtížné sešít rohy prostěradel, je to, že švy musí být dokonale rovnoběžné , aby se vytvořil dokonalý roh. To může být obtížné dosáhnout ručně, zvláště pokud jste v šití nováčkem.

Šít

Navíc jsou prostěradla často vyrobena ze syntetických tkanin , které mohou být kluzké a obtížně se s nimi manipuluje, takže je obtížnější udržet přesné švy.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, můžete použít šicí stroj k vytvoření rohů listů a věnovat pozornost napětí nitě a tlaku přítlačné patky, abyste získali přesný šev. Navíc můžete pomocí vodítka přesně ohnout rohy povlečení před šitím.

Dnes odhalíme neuvěřitelnou metodu šití dokonalých rohů.

Zde je trik listu

Chcete-li sešít dokonalé rohy na listu, můžete postupovat takto:

  1. List položte rohem směrem k vám.
  2. Přeložte papír podél požadované linie ohybu, abyste vytvořili úhel 90 stupňů.
  3. Šijte podél přehybu, šev držte co nejblíže k okraji papíru.
  4. Odstřihněte přebytečnou látku podél švu a ponechte asi 1/4-palcový přídavek na švy.
  5. Přeložte list podél švu a stiskněte, abyste vytvořili dokonalý roh.
  6. Opakujte kroky 2-5 pro ostatní rohy papíru.
  7. Pro další zpevnění rohu lze přehnout látkový trojúhelník nebo obdélník a dovnitř rohu všít.
  8. Jakmile jsou všechny rohy sešity, můžete přistoupit k sešívání stran listu, abyste vytvořili nádobu nebo sáček.
Ušít prostěradlo

Je důležité dbát na to, aby byly švy přesné a rovnoběžné, aby byl výsledek dokonalý. Navíc použitím vhodného stroje lze dosáhnout ještě přesnějšího a profesionálnějšího výsledku.

Tyto kroky slouží k vytváření rohů na listu látky. Pokud sešíváte rohy na jiný typ materiálu, mohou být nutné určité úpravy. Všichni víme, že vyrobit je, pro začátečníka, není vůbec jednoduché, ale s touto metodou jsme si jisti, že to vyřešíte.