Mít měkké, čisté a voňavé prádlo je snem všech žen na světě, které si kupují výrobky jakéhokoli druhu, i drahé, aby dosáhly dobrého výsledku pouhým jedním praním.

Měkké a čisté prádlo

Kdysi naše babičky praly vše ručně pouze s marseillským mýdlem, a tak dokázaly mít zdarma měkké, čisté a voňavé prádlo.

Dnes máme všichni k dispozici pračku, která nám umožňuje dosáhnout stejného výsledku bez stresu, únavy a mastnoty loktů. Za pár minut, aniž byste ztráceli čas a příliš se unavili, můžete mít čisté a navoněné oblečení připravené k sušení a odložení do šatníku . Ti, kteří mají sušičku, se ani nemusí obtěžovat je vyvěšovat a žehlit, protože jsou připravené k použití.

Ale buďte opatrní, protože vše má své výhody a nevýhody. Například pračka garantuje tyto výsledky pouze při správné údržbě, na druhou stranu jakýkoli spotřebič ponechaný sám sobě a nepečovaný pomalu pomalu nefunguje, jak by měl. Pokud se o něj tedy nebudete správně starat, riskujete, že dostanete prádlo, které zapáchá hůř než dříve.

Jaký produkt použít, aby bylo prádlo jemné a voňavé, a nejen…

Existuje produkt, který zaručuje hygienu, zdraví a pohodu člověka , prádla i spotřebičů, pomocí kterého lze mít od prvního praní měkké, super voňavé prádlo, které máme všichni doma. nebo které lze zakoupit za velmi málo eur.

Jedná se o jablečný ocet, který by se neměl zaměňovat s vinným nebo bílým octem. Jablečný ocet je přítomen téměř v každé domácnosti na světě, hospodyňky ho používají, milují a není těžké pochopit proč.

Je to přírodní produkt, který může doprovázet saláty a pochutiny jakéhokoli druhu, který zvýrazňuje chuť mnoha receptů a který se může hodit i při úklidu domácnosti, například k čištění pračky a její udržování v perfektním stavu po léta.

Jablečný ocet jako aviváž, zde je návod, jak jej použít

Jedná se o ekologickou a účinnou aviváž, která vám umožní mít měkké prádlo beze skvrn bez stresu. Chcete-li ji použít jako aviváž a odstraňovač skvrn, nalijte 3 šálky do zásobníku pračky, do prostoru vyhrazeného pro aviváž a začněte prát.

jablečný ocet

Můžete se také rozhodnout ponořit prádlo do umyvadla s horkou vodou a jablečným octem s přidáním pár kapek esenciálního oleje pro provonění. Na konci bude prádlo velmi voňavé a super čisté, což je výsledek, který nebyl nikdy dosažen jinými způsoby.

Vyčistěte pračku velmi rychlým přirozeným způsobem

Když se vrátíme k pračce a jejímu čištění, jablečný ocet je výborným spojencem, protože se jednou provždy dokáže postarat o potrubí a eliminovat pachy, nečistoty a bakterie. Pokud se tyto problémy neřeší včas, hrozí při každém praní poškození gumy, plastu spotřebiče nebo dokonce impregnace oblečení nepříjemným zápachem.

Čištění pračky

Chcete-li vyčistit těsnění podložky, nalijte lžíci jablečného octa na houbu a otřete ji po celé gumě. Po několika minutách bude guma dokonale čistá. Poté postupujeme stejným způsobem k čištění filtru, který vyžaduje neustálou údržbu, protože všechny zbytky nečistot, které jej ucpávají a způsobují nepříjemný zápach uvnitř spotřebiče, končí uvnitř.

Trubky a těsnění jak o ně pečovat a proč

Nakonec, pro čištění potrubí, těsnění atd., nechte ocet v pračce celé hodiny, tato metoda je také užitečná pro ty, kteří mají ve zvyku používat při různých praních hodně pracího prostředku. Ne vše se zlikviduje, to, co zůstane připojeno k potrubí, se stává nebezpečným, protože tvoří inkrustace, které se těžko rozpouštějí a časem zmizí, pokud nebudete jednat přesně.

Vyčistěte pračku

Chcete-li umýt potrubí a nádržku na prací prostředek, stačí spustit mycí program na 90° s prázdným bubnem a přidat v malých množstvích jablečný ocet. Výsledek bude dokonalý bez použití chemických přípravků, které mohou časem pračku poškodit a zanechat silný a nepříjemný zápach.