Vysvětlíme, jak udělat spáry podlahy velmi bílé za pouhých 10 minut. Je to tajemství, které ví jen málokdo.

únikový make-up

V tomto článku vám ukážeme nejúčinnější způsob, jak udržet spáry podlahy nové. A pak další, která vám umožní oživit je za 10 minut i po mnoha letech.

Jak udržet spáry podlahy nové

Čáry spárování dlaždic jsou takové malé čáry spáry mezi jednou dlaždicí a druhou. Pomáhají nejen udržet dlaždice na místě, ale také definují design a estetiku podlahy nebo stěny.

Postupem času a každodenním opotřebením však mohou spáry ztratit svou původní barvu a mohou vypadat jako vybledlé nebo zčernalé. Naštěstí existuje několik jednoduchých kroků, které můžete dodržet, abyste zachovali původní barvu spáry na dlaždice.

Mezitím je důležité pravidelně čistit spáry dlaždic, aby se odstranily nečistoty, prach a další zbytky. Můžete použít jemný čisticí roztok nebo specifický čistič na dlaždice a spáru vyčistit měkkým kartáčkem nebo starým zubním kartáčkem.

Poté můžete použít spárovací tmel k ochraně spárovací hmoty na dlaždice před vodou, nečistotami a bakteriemi. Existuje mnoho komerčně dostupných spárovacích tmelů, ale je důležité vybrat ten, který je vhodný pro daný typ dlaždice a kde bude. Pravidelné utěsnění spárovací hmoty pomůže zachovat původní barvu a prodlouží životnost spárovací hmoty.

Spoje podlahy

Pokud je spárovací hmota již zbarvená nebo zčernalá, lze použít přípravek na opravu spár . Tyto produkty jsou komerčně dostupné a lze je použít k obnovení původní barvy spárovací hmoty. Je však důležité dodržovat pokyny výrobce a před ošetřením celého povrchu vždy vyzkoušet na malé ploše.

A konečně, v případě poškozených nebo zhoršených spojů by bylo ideální je vyměnit, to může udělat profesionál nebo se správnými zkušenostmi. Dnes si však vysvětlíme metodu, jak je oživit, zde je níže.

Zde je návod, jak je oživit

Existuje metoda, která vám umožní rychle a efektivně oživit dlaždice , což šetří čas a námahu.

Jedná se o použití speciálního lepidla na bázi cementu , které je smícháno s elastickou látkou, jako je pryž. Je k dostání v hlavních specializovaných prodejnách.

Spoje podlahy

Mezitím je třeba odstranit staré spáry pilkou nebo jiným elektrickým nářadím a poté pokračovat v aplikaci přípravku. Tato metoda je mnohem rychlejší a jednodušší než tradiční techniky pokládky dlaždic, protože nevyžaduje použití spárovací hmoty a neprodukuje prach. Použité elastické řešení navíc umožňuje vyrovnat případné nerovnosti povrchu a zaručuje perfektní výsledek.

Po nanesení je vhodné nechat zaschnout, než po něm budete chodit . Jsme si jisti, že výsledek bude nejlepší a zapomenete na to, že máte léta starou podlahu.