Zde se můžeme konečně rozloučit s bakteriemi a nemocemi pouhým kliknutím na tlačítko na naší pračce.

Pračka, sbohem bakterie

Jednoduché tlačítko vám pomůže aktivovat multifunkce vaší pračky a umožní vám kompletně vydezinfikovat veškeré prádlo, aniž byste si to uvědomovali. Toto je skryté tlačítko.

Zjistěte, zda je vaše pračka multifunkční

Dokážete si představit život bez pračky ? No a první automatická pračka přišla do našich životů kolem 60. let. Není to tak dávno, že?

Od té doby tento spotřebič nepřestal obsahovat nové technologie, funkce a vše potřebné k tomu, aby naše oblečení bylo čisté a v dobrém stavu.

Na trhu jsou stále jednoduché pračky, přičemž většina je nyní multifunkčních . Je tvůj? Mohlo by to být, pokud máte:

  • automatické dávkování pracího prostředku a aviváže;
  • displej zobrazující zbývající čas;
  • automatické programy;
  • rychlé programy, které umožňují vyprat vaše oblečení za pouhých 15 minut;
  • dálkové ovládání z mobilní aplikace.
Vydezinfikujte prádlo

Multifunkční pračky mohou kromě klasických možností praní a sušení obsahovat i další možnosti, jako je chemické čištění , žehlení a odstřeďování. Některé multifunkční pračky lze ovládat také pomocí aplikace pro chytré telefony nebo hlasového asistenta, což umožňuje větší flexibilitu a pohodlí při používání.

Tyto typy praček však bývají dražší než standardní modely a jejich použití může být složitější. Co když už nějakou takovou máte a neznáte ji? Využijte jeho potenciál pomocí skryté funkce, kterou odhalíme níže. Vydezinfikujete veškeré prádlo.

Skrytá funkce pro boj s bakteriemi

Existuje funkce, kterou by vaše pračka mohla mít, aniž byste o tom věděli: mluvíme o funkci páry .

Pára se v průmyslu používá již dlouhou dobu . Určitě jste vzali koberec do čistírny, kde aplikovali tuto mycí techniku, aby zůstal lesklý.

Jak dobře víte, pára je voda přeměněná na plyn , který díky své vysoké teplotě a tlaku dokáže odstranit jakoukoli skvrnu bez nutnosti použití agresivních přípravků, které poškozují a spotřebovávají oblečení.

Skrytý program pračky

Použití páry k čištění oblečení je skvělé, protože dosahuje 100 stupňů . Díky vysokým teplotám jej lze zabudovat do oděvů a eliminovat veškeré choroboplodné zárodky, viry nebo bakterie, které se tam mohly usadit.

Tato funkce je životně důležitá pro ty, kteří jsou alergičtí nebo patří do rizikové skupiny, potřebují se chránit před viry nebo mají kožní problémy. Vysoká teplota páry likviduje bakterie, alergeny a viry. To je možné díky tomu, že pára funguje jako sterilizátor.

Mnozí se diví, že pára poškozuje oblečení . Na rozdíl od praní horkou vodou je pára směrována dovnitř tkanin. Jeho hlavní funkcí je eliminovat veškeré bakterie žijící na oblečení.

Nepoškodí vaše oblečení a navíc je dokáže zanechat nepomačkané, čímž vám zabrání v používání žehličky.