Skládání prostěradel nebylo nikdy jednodušší. Použijte tuto metodu a uvidíte to také. Stačí vám jedna minuta a s žehličkou se navždy rozloučíte. Zde je to, z čeho se skládá.

Prostěradlo

Skládat povlečení někdy není jednoduché. Zvláště když se o to pokoušíme napodobováním tak, jak byli, když jsme je kupovali. Ve skutečnosti, jakmile jsou zakoupeny, jsou super kompaktní a super složené uspořádaným a geometrickým způsobem. To je doma téměř nemožné vzhledem k tomu, že se povlečení mačkají.

Často se žehlí, ale jak dlouho to trvá? Příliš mnoho a proto se tomuto kroku musíme vyhnout, abychom eliminovali železo na plechy. Většinou se pak udrží tak, že se všechny komponenty nespojí, ale položí se na sebe, čímž se riskuje ztráta některých z nich.

listy – zde je návod, jak je složit za pouhých 60 sekund

Ve skutečnosti právě z tohoto důvodu uvidíme metodu, která vám pomůže skládat listy. Pojďme si povídat o sáčkové metodě, kdy žehličku nepoužijeme a za pouhých 60 sekund budete mít roztříděné povlečení do skříně . Níže uvidíme, jak skládat podle této metody.

Taška metoda pro skládání listů

Jak jsme řekli, skládání povlečení jistě není náročný krok, ale tento způsob vám jistě pomůže. Sáčkovou metodou si povlečení složíte sami, během několika sekund a nebudete potřebovat pomoc žehličky . Podívejme se, jak skládat listy touto metodou.

Začněme tím, že než začnete povlečení skládat pytlíkovou metodou, budete si muset pořídit karton . Rozměry si zvolíte podle vycpávky skříně, kam budete chtít pytel s povlečením později uložit. Stačí vzít délku a výšku a je hotovo.

přeložte listy pytlíkovou metodou

Nyní je čas poskládat listy. Začněte spojením 4 rohů a pokračujte ve skládání, dokud nebudete mít list dostatečně složený. Pokud si takto složené povlečení položíte na postel pomocí rukou, můžete jít a povlečení dobře rozložit, aniž byste se pomačkali .

Jakmile dojdete k víceméně velkému obdélníku, položte na listy připravený karton a list na něj přeložte. Jakmile jsou dlouhé strany složené, udělejte na krátké straně záhyb a odstraňte karton. V tomto okamžiku zůstane malý proužek listů , se kterým se udělá záhyb.

skládat prostěradla a povlaky na polštáře - zde je metoda sáčků

Jednoduše přeložte zbývající pruh listů a vložte jej do tašky . Nyní můžete stejným způsobem přistoupit k přeložení druhého listu páru. A pak můžete také pokračovat s povlaky na polštáře. Metoda je vždy stejná.

Ve skutečnosti bude stačit nejprve složit povlak na polštář z dlouhé strany a poté udělat tři svislé záhyby. V tomto okamžiku jej vložte stejně jako s listem. A pak vložte dva povlaky na polštář složené super kompaktně do prostěradla . Nyní je můžete přehledně uložit do šatníku.