S rostoucími cenami, které vidíme každý den, je výroba pracího prostředku v hodnotě 2 € opravdu pohodlná a používáme pouze přírodní produkty, které máme doma.

Čisticí prostředek

Po letech kupování různých komerčních čističů může být obtížné přejít na domácí verzi, ale právě to se mnoho lidí rozhoduje.

Rozzáří celý dům přírodními produkty

Zpočátku je normální pochybovat o své schopnosti vyrobit domácí a  domácí čistič, který skutečně funguje, ale časem získáte větší sebevědomí.

Samozřejmě, že výsledky jsou ty, které se počítají , a také ty, které přesvědčí. Je to všechno o tom, jak začít, dokonce i s neznečišťujícím čisticím prostředkem, který stojí jen 2 €.

Takže domácí prací prostředky skutečně fungují? No, mnozí říkají, že ano, a počet obdivovatelů se každým dnem zvyšuje.

Čištění nerezového sporáku

Domácí mýdla na nádobí opravdu fungují na čištění vašeho nádobí nebo čehokoli, protože většina receptů používá účinné přírodní ingredience a čisticí prostředky na mytí nádobí, obsahují: jedlou sodu, borax, sůl a kyselinu citrónovou, prvky, které se často vyskytují v komerčních prostředcích pro myčky nádobí.

Pojďme se tedy podívat, jak snadné může být vyrobit si vlastní čisticí prostředek za 2 $ , který skutečně funguje, a zjistit důvody, proč tolik lidí volí tuto možnost .

Jak si doma připravit čistič za 2 €

Na přípravu domácího čističe budeme potřebovat:

  • 1 šálek jedlé sody,
  • 4 lžičky jemné soli,
  • 1/2 šálku tekutého marseillského mýdla,
  • 20 kapek esenciálního oleje podle vaší chuti,
  • 1/2 lžičky peroxidu vodíku.

Do velké mísy nejprve vložíme hrnek jedlé sody, do které přidáme lžičky jemné soli, poté marseillské mýdlo, které si necháme udělat tekuté, a nakonec kapky esenciálního oleje.

Láhev esenciálního oleje

Jakmile se dobře promíchá, odebereme malou část, asi lžíci, kterou dáme do misky a přidáme 1/2 lžičky peroxidu vodíku. S houbičkou se můžeme pustit do čištění nerezové kuchyňské desky.

Měkkou houbičkou odeberte malé množství přípravku, který je zvláště vhodný pro odmašťování nerezové oceli. Jakmile jsme byli všude, mohli jsme opláchnout houbou z mikrovlákna.

Vždy se stejným přípravkem můžeme přejít k čištění keramických dřezů. Také v tomto případě bude stačit vzít malou část produktu a vložit ji do dřezu s houbou na drsnější straně.

Čištění ocelových kohoutků

čištění ocelových částí kohoutků můžeme použít měkkou část houbičky, ale vždy stejným čističem za 2 € , který jsme právě vytvořili.

Kolikrát jsme bojovali proti usazování vodního kamene na stěnách sprchy? Se stejným přípravkem, který jsme vytvořili, můžeme vyčistit i nenáviděné stopy vápence ve sprchovém koutu. Nakonec budete muset pouze opláchnout, abyste měli vše čisté a bez antiestetických skvrn.

Odstraňte skvrny z bílých stěn

Ti, kdo mají předškolní děti, vědí, jak málo bílé stěny odolávají, aniž by se v obývacím pokoji nad naší milovanou pohovkou objevily nejnovější práce a podpis nového „ Picassa nebo mladého Mirò “.

Hydrogenuhličitan sodný

Štětec můžeme odložit a místo toho zkusit skvrnu ošetřit výše uvedeným přípravkem, tento ekonomický a ekologický přípravek lze použít na různé problémy a za velmi nízkou cenu. Skutečný magický čistič.