l Nemyslitelná přísada je ta, díky které bude sklo lesklejší než kdy jindy: používáme ji každý den.

přísada na čištění oken, která dělá zázraky

Velmi často se to stává znovu a znovu na skle a zrcadlech, ale stále se objevují svatozáře, které přetrvávají. Navzdory nejlepším produktům někdy z hadru nebo papíru používaného k čištění zůstávají vlákna. Jak tedy můžete mít dokonale čistá okna a zrcadla bez šmouh? Trik spočívá v nemyslitelné přísadě.

Čištění oken a zrcadel: přípravek k použití

Jsou tací, kteří si libují ve vodě a octu, ti, kteří preferují nejrozmanitější produkty na trhu. Každý se snaží najít nejlepší způsob, jak vyčistit okna a zrcadla a zároveň se vyhnout šmouhám a skvrnám. Nebudete tomu věřit, přesto je jedním z nejlepších prostředků na čištění skla něco, co velmi často nechtěně zašpiní zrcadlo v koupelně.

Mluvíme o pěně na holení, produktu se zjevně velmi mastnou konzistencí, o které by nás ani ve snu nenapadlo nanést na zrcadlo a na okna. Jak je ale možné, že jde o opravdu dobrý přípravek na čištění?

Jak používat pěnu na holení, aby se okna nezamlžovala

Použití pěny na holení jako prostředku proti zamlžování je více než jednoduché a je dáno vlastnostmi jejích složek. Stačí mít po ruce dva suché hadříky (mohou být látkové nebo papírové). První věc, kterou musíte udělat, je nanést na hadřík malé množství pěny na holení a poté ji rozetřete na ošetřovaný povrch. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi hustý produkt, není nutné velké množství, proto buďte velmi opatrní, abyste použili malé množství produktu, abyste předešli opačnému účinku.

V případě potřeby pak můžete přidat další. Po asi 30 sekundách jej můžete jednoduše odstranit pomocí druhého suchého hadříku bez použití vody nebo čisticích prostředků. Kromě toho, že jde o přípravek s vynikajícími odmašťovacími vlastnostmi, při použití na zrcadla a skla v koupelně pěna na holení zabraňuje jejich zamlžování teplem a vlhkostí.

Použití pěny na holení pro čištění oken

Vyhovuje-li řešení pro okna a zrcadla v koupelně, je tomu tak i u ostatních povrchů, jako jsou například autoskla . i zde stačí použít trochu pěny na holení na hadřík, který rozetřete na vnitřní stranu brýlí. Zejména v zimě tak zabráníte zamlžování oken vlhkostí.

Skleněná pěna na holení

Ale nejen to, kolikrát se ocitneme se zamlženými zrcadly? Zde je další způsob, jak nám pomáhá krém na holení, který zabraňuje zamlžování vnějšího zpětného zrcátka v případě deště. Když se vrátíme k domácímu použití, leštící účinek pěny na holení je zvláště užitečný pro sklokeramické varné desky, ale také pro skleněné stoly.

Ošetření lze provádět na jakémkoli typu skla nebo zrcadla , na sklech sprchových koutů, vnitřních oknech a na všech ostatních skleněných plochách v domácnosti. V tomto případě si však dejte pozor na to, jaký typ pěny na holení se rozhodnete použít, dbejte na to, aby její vůně nebyla pro okolí příliš silná.