Se začátkem nového roku mnozí přemýšlí o tom, jak připravit rituály, které zahrnují sůl a bobkový list.

Sůl a bobkový list

Jsou to rituály k přilákání hojnosti, prosperity a peněz na nadcházející období, pojďme tedy zjistit, o kterém rituálu je řeč.

Smiřující obřady, které již přijímáme

I ti, kteří těmto praktikám příliš nevěří, musí souhlasit s tím, že některé z těchto smírných rituálů zahrnují: nošení nějakého doplňku, jako je nošení spodního prádla určité barvy (viz Silvestr v červeném prádle), líbání pod jmelí nebo jíst čočku se zamponem.

Jsou to zkrátka zvyky a smírčí obřady , bez kterých se i dnes neobejdeme.

Než tedy toto téma odložíte jako „ anachronické “ pro éru, jako je ta naše, je lepší podívat se na konkrétní „ rituál“ , který zahrnuje použití soli a bobkového listu.

Sůl a bobkový list

Abychom zůstali u tématu modernity, dokonce i v rámci myšlenky Feng Shui (starověké taoistické geomantické umění), vavřín je jednou z nejsilnějších rostlin pro všechny vlastnosti, které jsou mu připisovány.

Ve Feng Shui se používá jako domácí ochrana před závistí nebo se umísťuje do domu, aby se zabránilo konfliktům, problémům a diskusím.

Obvykle se nosí v kapse nebo kabelce, aby povzbudil hojnost, ale lze jej umístit pod polštář, aby působil proti nespavosti, nebo si možná připravit bylinkový čaj.

Bylinkový čaj s vavřínovými listy

Takže vzhledem k kritickým obdobím chcete volat peníze a štěstí? Zvyk zahrnuje spálení několika suchých bobkových listů každou středu.

Musíme si pamatovat, že ve starověkých kulturách byl význam vavřínu tak velký, že i ti nejlepší ve svém oboru byli oceněni vavřínovými věnci.

Pokud jde o léčivé účinky, existuje také široká škála vlastností, jako jsou jeho diuretické vlastnosti , také zlepšuje trávení.

Sůl a vavřín? Nejlepší spojenci doma

Vavřín je jednou z nejpoužívanějších bylin v rituálech pro štěstí , aby přilákal peníze a prosperitu, spolu se solí tvoří nepřekonatelné duo pro ty, kteří hledají ochranu.

Některé domácí recepty mají získat její sílu a těžit z její energie a rituály s bobkovým listem, rostlinou, která symbolizuje úspěch , jsou jednoduché a mocné.

Miska hrubé soli

Pojďme se tedy podívat na recept, jak udělat rituál, který přináší pohodu a štěstí doma , k jeho provedení potřebujete:

  • 3 dlouhé skleněné sklenice,
  • nějaké bobky,
  • hrubá sůl.

Jak postupovat při rituálu

Začneme tím, že tři sklenice naplníme do poloviny hrubou solí. Takže na sůl do sklenic musíme dát 3 suché bobkové listy . Jakmile jsou sklenice připraveny, umístí se do místností , které jsme si pro rituál vybrali.

V tomto okamžiku budete muset recitovat modlitbu díkůvzdání , ale může to být například mantra. Vše má za cíl „ naplnit sklenici požadovaným záměrem“.

Nakonec se budou muset sklenice nechat dva týdny odležet. Nakonec je třeba říci „ děkuji vesmíru “ jako poděkování za rituál, který byl právě dokončen.

Co bychom měli očekávat? V podstatě musíme zkontrolovat, zda sůl neztuhne. Ve skutečnosti, pokud během této doby sůl neztuhla, znamená to, že negativity, které jsme chtěli odstranit, byly rozpuštěny.

To vše může člověku v životě zjevně přinést jen užitek. Na konci rituálu bude sůl vhozena do koupelny a záchod se třikrát spláchne .

Prsty s bobkovými listy

Nakonec vavřín vypálíme jakousi finální očistou, která uzavře a zapečetí získaný výsledek.

V nešťastném případě, že sůl ztuhne, odstraní se pod tekoucí vodou a rituál se bude muset opakovat, dokud nedosáhneme požadovaného výsledku.

I ti největší skeptikové mohou objevit výhody solného a vavřínového rituálu a nakonec už bez něj nebudete moci žít.