Pokaždé, když spustíte sušičku, ztratíte oděv, protože se srazí? Zde je to, co musíte udělat, aby se to už neopakovalo. Tajemství, které potřebujete.

Sušička

Pračka je považována za jeden z těch spotřebičů, který doma rozhodně nesmí chybět, ale místo toho zaujímá i sušičku . Ve skutečnosti dnes přibývá lidí, kteří se jej rozhodnou koupit, aby si usnadnili život mezi mnoha závazky, které mají.

Sušička totiž nabízí skvělou pomoc při sušení prádla . Jakmile je vaše prádlo hotové, nemusíte ho věšet na vzduch a nemusíte dopustit, aby vám náhlý déšť zničil všechno prádlo. Sušení prádla s ní bude opravdu jednoduché a bude vám stačit i pouhých 30 minut.

sušička

Ve skutečnosti je silnou stránkou sušičky právě zkrácení doby sušení a to, že ji lze aktivovat v kteroukoli denní dobu. Ty modernější si také dokážou samy spočítat doby sušení na základě hmotnosti a druhu prádla a pracují tak zcela autonomně.

Určitě se vám ale už stalo, že si uvnitř scvrknete nějaký oděv a ztratíte ho. Pojďme se tedy nyní podívat, jak se tomuto problému vyhnout, protože existuje metoda, která zajistí, že vaše prádlo neprojde uvnitř sušičky žádnými změnami. Tady je to, o čem mluvíme.

Sušička: trik, jak prádlo nesrazit

Jak jsme již řekli, sušička je stále nepostradatelnějším domácím spotřebičem a stále častěji se vyskytuje v italských domácnostech. Často však může způsobit, že se některé oděvy srazí, a tak se můžeme ocitnout bez cenného oděvu, možná i hodně zaplaceného . S přihlédnutím k ceně sušičky je třeba najít kompromis.

Ve skutečnosti jsou náklady na cyklus sušičky ve srovnání s pračkou mnohem vyšší. Hovoří se o 30 centech za pračku a trojnásobek za sušičku, 90 centů. Je proto nutné pochopit, jak ušetřit peníze a tento prostředek vám umožní nejen zabránit zmenšování oblečení, ale také ušetřit na účtu.

sušička

Hlavním důvodem, proč se prádlo v sušičce srazí, je často chyba v cyklu sušení . Kvůli rozptýlení se totiž může stát, že nezkontrolujete štítek oděvů a použijete cyklus sušení, který je pro některé z nich možná nevhodný. Takže musíte být velmi opatrní.

Ale mohou přijít na pomoc, klubíčka vlny. Co jsou? Kuličky vlny jsou speciálně navrženy pro tento účel a lze je snadno najít na trhu . Můžete si je koupit kdekoli a ušetříte s nimi na účtech a především se vyhnete omezování oblečení.

koule vlny v sušičce, aby se oblečení nesrazilo

Stačí do sušičky vložit asi tři kuličky na 1,5 kg prádla a máte problém. Jsou tím správným řešením, protože umožňují natáhnout tkaniny a usnadnit sušení. Navíc je stačí koupit jen jednou, protože jsou opakovaně použitelné a můžete je znovu použít, když je necháte vyschnout na vzduchu, abyste odstranili vlhkost.