Pokud máte doma toaletní papír, suché větve a skleněnou dózu, můžete vytvořit něco úžasného, ​​co vás opravdu ohromí.

Toaletní papír

Dnes prozradíme, že můžete vytvořit něco neuvěřitelného jednoduše pomocí ruliček toaletního papíru, suchých větví a skleněné dózy. Uděláte něco absurdního.

Vylepšete estetiku své zahrady zdobenými květináči

Zahrada s dobrou estetikou má mnoho výhod pro fyzickou i psychickou pohodu člověka. V první řadě dobře udržovaná a atraktivní zahrada může zvýšit estetickou hodnotu vašeho domova a sousedství. Navíc, pokud je dobře navržen, může poskytnout příjemné prostředí pro trávení času venku jak pro vás, tak pro vaše hosty.

Může také pomoci zlepšit kvalitu ovzduší a zvýšit biologickou rozmanitost tím, že je domovem různých druhů rostlin a zvířat. Kromě toho lze zahradu využít k pěstování zeleniny a ovoce, které pomáhají podporovat zdravé stravování a šetří náklady na potraviny.

Postarejte se o estetiku zahrady

Zdobené květináče mohou zlepšit estetiku vaší zahrady mnoha způsoby. Mohou přidat barvu a texturu vašemu zelenému prostoru, vytvořit zajímavé barevné kontrasty a poskytnout vizuální rámec pro vaše rostliny. Kromě toho lze ozdobené květináče použít k vytvoření oblastí zájmu ve vaší zahradě, jako je klidný koutek k sezení a relaxaci nebo oblast zaměřená na konkrétní rostlinu nebo kvetoucí oblast.

A pak lze zdobené vázy použít také k vytvoření vizuálních bariér nebo k oddělení různých oblastí vaší zahrady. Obecně platí, že použití zdobených květináčů může pomoci vytvořit atraktivnější a příjemnější zahradu pro život.

Zde je to, co vyrobíte s toaletním papírem

Chcete-li je vyrobit na ozdobu vaší zahrady, potřebujete k vytvoření krásné vázy pouze tři ingredience : skleněnou nádobu, několik suchých větví a toaletní papír. Dále potřebujete lepidlo a temperové barvy.

Vyčistěte nádobu mýdlem a vodou, abyste odstranili veškeré nečistoty nebo špínu. Na skleněnou nádobu položte suché větve tak, aby zcela zakrývaly vnější stranu nádoby. Některé jejich části přilepte lepidlem, abyste je zafixovali.

Sklenice, ozdobte je toaletním papírem

Nyní vytvořte v misce roztok lepidla a vody a dobře promíchejte. Rozbijte toaletní papír na malé kousky a ponořte je do roztoku lepidla. Rozložte kousky toaletního papíru na suché větve a dávejte pozor, abyste zakryli všechny viditelné části sklenice.

Nechte vázu několik hodin vyschnout. Pomocí temperových barev vymalujte vázu dle libosti. Mezi jednotlivými vrstvami barvy nechte vázu zaschnout. Jakmile je váza zcela suchá, můžete ji použít k dekoraci vašeho domova nebo k uchování malých předmětů.

Můžete jej také použít k umístění rostlin nebo ozdobených větviček , které můžete použít k vytvoření tvaru květin s toaletním papírem.