Zde je tajná přísada, která vám pomůže získat opravdu čistou sprchu, aniž byste si to uvědomovali.

Vyčistěte sprchu

Konečně jsme vyřešili hrozný problém špinavé sprchy a nyní vám nabízíme opravdu účinný způsob, který vám umožní navždy odstranit skvrny a zápach.

Nejodolnější skvrny ve sprchách

Každý, kdo vlastní sprchový kout, se jistě musel potýkat s opravdu odolnými skvrnami , které se mohou tvořit a které mohou být způsobeny různými příčinami.

Vodní kámen je minerální usazenina, která se běžně tvoří na povrchu obkladů a sprchových vaniček vlivem tvrdé vody. Může být obzvláště obtížné jej odstranit, protože se tak pevně drží na povrchu.

Plísně a plísně se mohou tvořit na horkých a vlhkých místech, jako je tato, a jejich odstranění může být obzvláště obtížné, protože se rychle šíří a mohou způsobit zdravotní problémy .

Nejodolnější skvrny ve sprše

Rezavé skvrny se mohou tvořit v důsledku oxidace přítomných kovů, jako jsou šrouby na sprchové vaničce nebo odtokové mřížky. Jejich odstranění může být obtížné.

Skvrny od pěny na holení a šamponu mohou být obzvláště nepříjemné, protože se mohou vytvořit v jakékoli oblasti, jsou špatně viditelné a lze je obtížně odstranit.

Dnes vám konečně nabízíme neuvěřitelnou metodu, která vám umožní odstranit skvrny ze sprchy. Je to velmi účinný prostředek, který nikdy neopustíte.

Jakou přísadu zvolit pro čištění sprchy

Mnozí se diví, která přísada je nejvhodnější pro čištění sprchy. Dnes odhalíme, že je to bezpochyby ocet , všestranný a levný produkt, který lze použít k účinnému a přirozenému čištění.

Ocet má kyselé vlastnosti , které mohou pomoci odstranit vodní kámen a minerální usazeniny, které se tvoří na sprchových vanách a površích dlaždic. A pak má opět dezinfekční vlastnosti, které mohou zabíjet bakterie a choroboplodné zárodky, které se hromadí.

Může být použit k odstranění plísní a skvrn od krému na holení z povrchů sprchy, spolu s nečistotami a skvrnami od šamponu z povrchů. Při pravidelném používání také zabraňuje tvorbě usazenin vodního kamene a budoucích minerálních usazenin.

Ocet jako řešení pro čištění sprchy

Jedná se o levnou a snadno dostupnou přísadu, která, pokud se použije k čištění sprchy, představuje oproti konkrétním přípravkům na čištění sprchy levnou variantu .

Navíc je to přírodní a biologicky odbouratelný produkt : jeho použití k čištění sprchy znamená vyhnout se používání chemických produktů škodlivých pro životní prostředí a lidské zdraví.

Chcete-li provést čištění octem, musíte jej zředit vodou v poměru 1:1 a použít k čištění povrchů a před opláchnutím nechat několik minut působit. Je životně důležité nepoužívat na sprchu obyčejný ocet, protože by mohl poškodit její povlaky. Proto je vždy nařeďte a nejprve vyzkoušejte na malé porci.