Chcete-li mít lesklou podlahu, existuje super účinná metoda. Toho využívají i luxusní hotely a opravdu to funguje. Okamžitě lesklé a parfémované.

Velmi lesklá podlaha

Mít lesklou podlahu není vždy snadné . Ve skutečnosti může podlaha v průběhu let ztratit svůj lesk a stát se neprůhlednou. Pokud si myslíme, že neexistuje žádné řešení, tak to vůbec není, protože fantastických výsledků je možné dosáhnout s produkty, které jistě máte doma a za které nebudete muset nic kupovat.

Výběr správného způsobu mytí podlah je zásadní, protože tyto nejsou součástí domu, který často obnovujeme. Ve skutečnosti není proces a náklady na jejich pokládku o nic menší, a proto je dobré podlahy ošetřovat tím nejlepším způsobem, aby se příliš nepoškodily.

lesklá podlaha - takhle je potřeba ji umýt

Níže, v dalším odstavci, se podíváme na to, jak vyrobit směs na čištění a leštění podlah, která vás nezklame . Budete potřebovat nějaké ingredience a produkty, které už pravděpodobně máte doma. Čtěte dále a zjistěte, co budete k lesklým podlahám potřebovat.

Lesklé podlahy: přísady a metoda

Tento způsob čištění podlah a jejich vyleštění je opravdu jednoduchý. Budete potřebovat nějaké produkty, které už pravděpodobně máte doma, protože je používáte denně. Produkty, které se používají k mytí podlahy a získání lesklých podlah, jsou: ocet, jedlá soda, mýdlo a aviváž .

Jakmile jsme však viděli produkty, které se mají použít, podívejme se, jaké jsou dávky, než přistoupíme k mytí. Budete potřebovat kbelík s teplou vodou, kam nalijete půl hrnku octa, vrchovatou lžíci jedlé sody, pár kapek saponátu a půl hrnku aviváže. Smíchejte všechny produkty a pokračujte v mytí .

vědro na mytí

K praní můžete použít cokoliv chcete, mop nebo hadřík. Jednoduše podlahu umyjte jako obvykle, jednou vydatněji a podruhé, abyste usnadnili sušení. Jakmile je podlaha suchá, uvidíte rozdíl mezi před a po a vaše podlaha bude lesklejší .

Pojďme se ale podrobně podívat, proč jsou tyto produkty společně opravdu velmi účinné. Bílý ocet má silnou čistící vůni a jeho výrazná vůně okamžitě zmizí díky přítomnosti aviváže, která opravdu pomáhá zanechávat podlahu provoněnou, ale pozor, nepřehánějte to s dávkou, protože by pak mohla sklouznout.

myjte podlahy touto metodou - lesklé a voňavé podlahy

Hydrogenuhličitan sodný naopak pomůže vyčistit a odstranit nečistoty díky mírnému otěru, který dokáže důkladně vyčistit jak obklady, tak i spáry. Nakonec mýdlo na nádobí pomáhá podlahu odmastit a dezinfikovat, ale především ji rozzářit.

S některými jednoduchými přípravky, které máte doma, se tak vyhnete nákupu dalších přípravků na čištění podlah . Výsledek je tam a tímto způsobem ušetříte i peníze a spotřebu plastů. Tuto metodu používanou k mytí a leštění podlah prostě musíte vyzkoušet.