Proto byste měli do pračky vždy dávat povlak na polštář, abyste získali skutečně bezchybné prádlo, čisté, jak nikdy nečekáte.

povlak na polštář v pračce

Odhalujeme trik s povlakem na polštář , systém čištění prádla uvnitř vaší pračky, který vás jistě překvapí a rozloučíte se s jinými chemickými pracími prostředky.

Hlavní problémy prádla v pračce

Praní prádla v pračce může být pohodlné a praktické, ale během procesu mohou nastat určité problémy. Mnoho lidí si na to stěžuje, zvláště v zimě, kdy praní není na denním pořádku jako v létě.

Skvrny z oblečení mohou být v pračce obtížně odstranitelné, zvláště pokud nejsou před praním správně ošetřeny . Barevné tkaniny mohou ztratit svou barvu, pokud nejsou správně vyprané, například pokud nedodržujete pokyny pro praní uvedené na štítku.

Jak vyčistit pračku s tímto úžasným hackem

Tkaniny jako vlna nebo hedvábí se mohou srazit, pokud je perete na příliš vysokou teplotu nebo pokud je příliš žehlite Bavlna se může třepit, pokud ji perete příliš často nebo pokud ji příliš žehlíte. Oblečení může vyvinout nepříjemný zápach, pokud není správně vyprané nebo vysušené.

Právě z tohoto důvodu vám dnes chceme nabídnout účinnou metodu, která vám umožní získat bezvadné prádlo. Použijeme metodu povlaku na polštář , kterou znají odborníci z celého světa.

Zde je to, co získáte trikem s povlakem na polštář

Všechny tyto problémy lze snadno vyřešit trikem s povlakem na polštář . Jediné, co musíte udělat, je nakrájet mýdlo na kousky nebo vločky a vložit je do povlaku na polštář na zip.

Při praní v pračce se mýdlo roztaví a pohltí ho vlákna povlaku na polštář, která ho rychle rozprostře po všech věcech umístěných v bubnu.

Jaké je ale mýdlo, které budete muset konkrétně použít? Dnes vám nabízíme Marseillské mýdlo . Jedná se o přírodní ručně vyráběné rostlinné mýdlo, které dokáže odstranit nečistoty a skvrny z látek bez použití drsných chemikálií.

Marseillské mýdlo

Kastilské mýdlo je šetrné k tkaninám a může pomoci chránit tkaniny před poškozením drsnými detergenty. Je účinný při odstraňování skvrn od potu, tuku a mastnoty a nezanechává na tkaninách žádné zbytky, které mohou způsobit podráždění pokožky nebo alergie.

Navíc je biologicky odbouratelný a vyrobený z přírodních složek, bez použití chemikálií . Marseillské mýdlo je levný a snadno dostupný produkt: jeho použití k praní prádla je ve srovnání s tradičními pracími prostředky levná varianta.

Je také velmi jemný na tkaniny: z tohoto důvodu je ideální pro praní jemných tkanin, jako je vlna, hedvábí a barevné tkaniny, protože neobsahuje agresivní přísady. Pokud chcete tyto oděvy ještě více chránit, doporučujeme je umístit přímo do povlaku na polštář .

Mýdlo uvnitř povlaku na polštář zajistí, že všechno vaše oblečení bude bělejší, zářivější, čistší a voňavější .