Zde je návod, jak míchat lépe než botox. Jedná se o přírodní kolagen, který dokáže vaši pokožku okamžitě napnout.

Prozradíme vše o tomto neuvěřitelném receptu, který vám pomůže zlepšit vzhled vaší pleti . Nikdo nečekal, že to bude tak snadné vyrobit přímo doma.

100x lepší než botox

Jak stárneme, pleť už není tak mladá , jak bývala. To je naprosto normální a musí se to akceptovat. Navzdory tomu se můžeme o svou pokožku stále starat, aby byla pevnější a zdravější.

Na trhu je spousta krémů, i drahých, které slibují okamžité estetické vylepšení. A nemluvě o kosmetické chirurgii , která dnes stojí stále méně a zaručuje vynikající výsledky.

Pokud se však chcete rozhodnout pro něco méně invazivního, jsme si jisti, že vám naše řešení bude vyhovovat. Ve skutečnosti se s vámi dnes podělíme o neuvěřitelný recept , který vám pomůže zlepšit vzhled vaší pleti. Je to lepší produkt než botox .

Stačí si vzít 3 velké větve aloe vera . Vložte je do skleněné nádoby a zalijte vodou. Nechte působit 15-20 minut.

Poté dobře opláchněte a osušte větve aloe vera. Nyní je zjemněte válečkem a odstraňte slupku. Nyní oddělte aloe vera gel lžičkou a vložte jej také do skleněné nádoby.

Aloe vera

Nyní gel promíchejte dřevěnou lžící. Vězte, že to, co jste získali, můžete použít jak jako krém na obličej , tak na péči o pleť a vlasy.

Aloe vera gel je nejsilnější a nejpřirozenější kolagen. Po čištění pleti ráno a večer můžete tuto úžasnou směs nanést na pleť.

Dokonale hydratuje pokožku, posiluje kolagenovou vrstvu, odstraňuje vrásky a napíná obličej. Dokáže také odstranit akné, otoky a tmavé kruhy pod očima.

Nejlepší kolagen, který okamžitě napíná pokožku

Ne každý to ví, ale zdraví pochází také zevnitř . Z tohoto důvodu vám dnes nabízíme recept na nápoj, který vám pomůže okamžitě zpevnit pokožku. Vezměte 1 polévkovou lžíci gelu z aloe vera a nalijte ji do 1 sklenice vody (200 ml).

Doporučujeme pít směs jednou denně po snídani . Šťáva z aloe čistí tělo od toxinů, gastrointestinální trakt a tlusté střevo. Po pití po dobu 15 dnů odpočívejte 2-3 týdny a pokud chcete, můžete proces opakovat.

Výhody aloe

Šťáva z aloe vera je antibakteriální, protizánětlivá a antimikrobiální šťáva. Případně můžete přidat i 1 lžičku medu. Doporučujeme uchovávat přírodní gel z aloe vera v lednici.

Obecně byste měli vědět, že tyto látky se mohou ukázat jako platná pomůcka pro každého, kdo si přeje zlepšit vzhled své pokožky a zdraví svého těla. V každém případě vám však doporučujeme, abyste se nejprve obrátili na svého lékaře, abyste pochopili, které řešení je pro vás nejlepší.