Přemýšleli jste někdy o tom, že dáte čpavek do pračky? Když perete prádlo, nedokážete si představit, jak to dopadne. Zde je návod, jak jej musíte od této chvíle používat, abyste dosáhli skvělého výsledku.

Amoniak je velmi silná a toxická látka, a proto je nutné jej používat velmi opatrně . Vždy si musíte být vědomi toho, že používáte chemický přípravek, a proto musíte být opatrní. Amoniak by měl být před použitím pro domácí práce vždy zředěn.

Vždy si chraňte ruce a dávejte pozor, abyste tuto látku nevdechli. Je důležité vědět, že by se nikdy neměl míchat s bělidlem, jinak riskujete vytvoření potenciálně velmi, velmi toxické látky. Při používání nezapomeňte vždy větrat.

čpavek v pračce

Jak jsme již řekli, lze jej použít pro domácí práce a například k čištění kuchyně, podlah, koberců, skleněných předmětů a dokonce i na prádlo. Ve skutečnosti vás použití čpavku v pračce překvapí, protože výsledek je opravdu vynikající, je jednoduchý a hned to uvidíme. Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak jej používat.

Amoniak do pračky: musíte to dát takhle

Jak jsme právě řekli, čpavek lze použít pro domácí práce a také pro praní . Výborně se hodí například na odstraňování skvrn z oblečení bez bělení prádla. Ve skutečnosti má čpavek silnou odmašťovací schopnost, ale když to znáte, je lepší používat rukavice.

Chcete-li získat vždy zářivé prádlo, můžete do svého obvyklého pracího prostředku přidat asi 5 polévkových lžic čpavku . Je důležité to nepřehánět a proto použijte tento poměr na 500 ml produktu. Tímto způsobem budou vaše oděvy vyčištěny a dezinfikovány. Získáte tak jedinečné čištění a hygienu.

pračka

Čpavek můžete použít i k praní svetrů.V tomto oděvu bude stačit jen malá čepice, kterou přidáte do dávkovače pracího prostředku . Poté spusťte praní na 30° bez přidání věcí z jiného materiálu. Pak pamatujte, že odstředivku nesmíte provozovat nebo ji provádět při velmi nízkých otáčkách.

Čpavek lze také použít k čištění pračky, protože její součásti nejsou tímto výrobkem poškozeny . Nemá tedy žádný vliv na buben a na ostatní vnitřní části a můžete s ním pračku velmi vyčistit, abyste měli stejně čisté prádlo.

praní prádla čpavkem

Jak jsme již řekli, kůži musíte věnovat pozornost, a proto ji používat opatrně. Poté nařeďte čpavek vodou a začněte čistit těsnění . Poté můžete také provést celkové čištění aktivací rychlého programu a nalít čpavek do přihrádky na prací prostředek.

Mohli jste vidět, že čpavek je velmi užitečný, ale také velmi toxický, proto vám ještě jednou připomínáme, abyste byli opatrní. Můžete ho tedy zkusit použít i vy a zaznamenat první změny na prádle . Jasnější barvy a měkčí hadříky. Stačí si vyrobit pračku a přidat ji, abyste viděli výsledek vašeho prádla.