Zde je návod, jak ušít sukni bez zipů, gumiček a knoflíků. Postupujte podle tohoto postupu a budete mít nový oděv.

Odhalujeme všechny detaily tohoto procesu, který nutí mnoho lidí, kteří nikdy nebyli dobří v šití. Jedná se o opravdu jednoduchý způsob výroby sukně bez zipů a gumiček . Dokonale se přizpůsobí vaší siluetě a už se ho nebudete moci vzdát.

Sukně bez zipů a gumiček, je to možné?

Sukně je bezesporu jedním z nejoblíbenějších letních oděvů italských žen. Je to proto, že pokud je vyrobeno z lehké tkaniny, umožňuje tělu dýchat a nepotit se.

Tento kousek oblečení je bezesporu jedním z nejčerstvějších na jaro a léto. Často však v obchodech nenajdeme ten, který by nejlépe vyhovoval našim potřebám, ale přesto se nechceme vzdát.

Sukně

Pokud například podléháte náhlým změnám hmotnosti, bude pro vás obtížné nosit stále stejné oblečení. Místo toho vždy zjistíte, že kupujete různé v závislosti na vaší velikosti.

Právě z tohoto důvodu vám dnes ukážeme návod na výrobu sukně bez zipů, gumiček či knoflíků, která se dokonale přizpůsobí vaší siluetě. Je to opravdu jednoduchý postup , který si jistě zamilujete.

Ušijte to takto

Pokud si chcete vyrobit velmi jednoduchou sukni přímo doma, ale nevíte jak na to, doporučujeme vám koupit látku.

Vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí, pokud jde o texturu a barvu. Buďte opatrní, abyste si vybrali ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám ohledně sezóny.

Upřednostněte těžší látku v případě, že ji chcete nosit v zimním období, velmi lehkou na léto a něco mezi tím na jaro a podzim.

Budu

Jakmile to uděláte, pořiďte si šicí stroj a máte hotovo. Ustřihněte látku tak, aby obepínala vaše boky. Můžete se rozhodnout pro velmi širokou nebo úzkou sukni: rozhodnutí je pouze na vás. Doporučujeme zvolit spíše větší velikost.

Nyní ustřihněte spodní část, jak chcete: udělejte kruhový řez, pokud máte rádi nepravidelné sukně, aplikujte rozparek, pokud se vám to líbí, a nakonec nechte tak, jak je, pokud chcete rovnou sukni .

Nyní dodělejte spodní část šicím strojem, aby nebyly otřepy. Nyní postupujte tak, že přehnete horní část sukně asi dvěma prsty: vždy vše zafixujte šicím strojem. Z částí oděvu, které jste si ustřihli, vytvořte látkový pásek.

Látkový pásek vložte do části sukně, kterou jste přeložili napůl a ušili, abyste si mohli upravit velikost oděvu podle svých preferencí .

Jak jste viděli, vytvořili jste oděv velmi jednoduchou metodou, kterou jsme si jisti, že ji budete vždy používat. Možná si ji budete i předávat z generace na generaci, protože ji budete mít vytvořenou přímo vlastníma rukama.