Víte, co se stane, když si umyjete vlasy bublinkovou koupelí? Zde je pravda, kterou potřebujete vědět, protože to určitě nečekáte. Všechny podrobnosti níže.

Je rozdíl mezi šamponem a mytím těla . Mnozí z lenosti raději používají ve sprše pouze jeden produkt, ale nemusí to být vždy správná volba. Stejně jako je rozdíl mezi těmito dvěma produkty, existuje na trhu mnoho druhů těchto dvou.

Ve skutečnosti kromě generických šamponů a sprchových gelů existují i ​​ty, které jsou zaměřeny na vaše potřeby. Ve skutečnosti existují šampony na mastné vlasy, na suché vlasy, proti lupům, proti vypadávání vlasů a mnoho dalších. Totéž platí pro bublinkové koupele, všechny mají různé úrovně pH a přizpůsobují se různým typům pokožky.

sprcha
Použití jiného vlasového nebo tělového produktu k tomu nemusí být ideální. Co se tedy stane, když si umyjete vlasy bublinkovou koupelí? Níže vám řekneme, zda to dokážete nebo lépe ne . Musíte jen pokračovat ve čtení, abyste se dozvěděli více o tom, jak se mýt ve sprše.

Myjete si vlasy sprchovým gelem?: to se stává

Pojďme se tedy podívat, jestli si můžete umýt vlasy sprchovým gelem nebo by bylo lepší se tomu vyhnout. Začněme tím, že v obou případech se jedná o mýdlo, ale tyto mají dvě různé formulace, protože jejich konečný účel je odlišný. A právě proto, že existují dva produkty, měli bychom si myslet, že jejich použití nemůžeme zvrátit .

Tělové mýdlo je mýdlo s různými druhy přísad, jako jsou osvěžující nebo hydratační, ale i přes jejich přídavek základem zůstává mýdlo. Na druhou stranu v šamponu, i když je základem mýdlo, je tam větší množství přísad, které se mění podle některých faktorů, jako je typ vlasů.

šampon

Pokud tedy použijete sprchový gel k mytí vlasů, budou sušší a matné, protože tento produkt nebyl pro toto použití určen . Ve skutečnosti se opak také nedoporučuje. Ve skutečnosti se pokožka šamponem promastí a nebudete mít takový pocit, jako když použijete sprchový gel.

Použito pouze jednou, možná omylem, nic se neděje, ale pokud se používá nepřetržitě, měli byste si přečíst různé složky použitých produktů, abyste pochopili, zda postupujeme správně. Pokud jste však líní a chcete používat pouze jeden produkt, vězte, že na trhu existuje.

umyjte si vlasy sprchovým gelem

Ve skutečnosti existuje na trhu několik produktů s názvem Šampon a sprchový gel . Jedná se o šikovná zařízení 2 v 1, která jsou perfektní pro mytí pokožky i vlasů, aniž by je poškodily. Jsou navrženy tak, aby byly šetrné jak k pokožce těla, tak k pokožce hlavy.

Obvykle zanechávají pokožku i vlasy jemné a dobře hydratované. Stačí najít přípravek tohoto typu a používat jej pouze ve sprše . Vyhněte se proto používání sprchového gelu na mytí vlasů a naopak šamponu na mytí pokožky, pokud to není velmi sporadické.