Chcete-li, aby vaše vlasy rostly více, stačí dát kapku této složky do šamponu. Pokud to chcete zjistit, pokračujte ve čtení a zkuste to sami.

Určitě si ostříháte vlasy a budete toho krátce poté litovat . Možná následovat trend nebo jednoduše změnit svůj vzhled. Pokání přichází k prvnímu záhybu udělanému doma, který nikdy není jako u kadeřníka. A právě tehdy hledáte co nejvíce řešení, jak si rychle narůst vlasy.

Nepřemýšlejte o extrémních metodách, protože časem porostou. Podle vědy vlasy rostou asi o palec za měsíc a k tomu stačí provést výpočet . Určitě se vše mění od člověka k člověku a hodně pomáhá často zastřihávat konečky, aby se předešlo roztřepeným konečkům a rychleji zarostly.

šampon

Proces růstu vlasů můžete urychlit přidáním kapky této složky do šamponu. Ve skutečnosti potřebujete dva a nebudete muset moc utrácet, protože jsou velmi levné a s největší pravděpodobností už jsou doma ve spíži v kuchyni. Pokud to chcete zjistit, nezbývá než pokračovat.

Kapka šamponu a růst se zlepšuje

Jak jsme řekli, když si ostříháte vlasy, musíte chvíli počkat, než budou zase dlouhé. Určitě existují metody, jak proces růstu vlasů urychlit . To, co vám ukážeme níže, je velmi jednoduché, protože do šamponu umístí několik kapek dvou zcela přírodních složek.

Pojďme se bavit o citronu a jablečném octu . Přidáním těchto dvou produktů do šamponu podpoříte růst. Výroba nového šamponu je opravdu jednoduchá. Vezměte si dvě složky, které jsme zmínili, a šampon, který obvykle používáte. Pak budete potřebovat lžíci a misku.

jablečný ocet a citron

Začněte vymačkáním citronu a do šťávy přidejte lžíci jablečného octa . Nyní obě dobře promíchejte pomocí lžíce. Otevřete svůj obvyklý šampon a nalijte dovnitř směs citronu a octa. Dobře protřepejte smícháním obou produktů se šamponem. Nyní jej můžete použít.

Šampon je potřeba před použitím vždy dobře protřepat, protože by se mohly tři produkty rozvázat. Citronový i jablečný ocet se doporučují pro urychlení růstu vlasů a můžete je používat často. Výsledky zaznamenáte po několika aplikacích a nikdy je nepřestanete používat.

kapka v šamponu

Citron je vynikajícím spojencem pro vlasy a to nejen proto, že podporuje růst. Ve skutečnosti se doporučuje těm, kteří mají hodně lupů a chtějí používat přírodní prostředky. V druhém případě působí citron uvnitř vlasového folikulu tak, že jej dezinfikuje.

Jablečný ocet je naopak elixír na vlasy. Má účinek proti padání tím, že podporuje růst, ale je také vynikající, protože restrukturalizuje vlasová vlákna. Udělejte své vlasy krásnějšími a také lesklejšími. Již po prvních aplikacích uvidíte, že se vaše vlasy výrazně zlepší s tímto produktem, který můžete používat mnoha různými způsoby.