Zde je návod, jak pomocí tohoto řešení rozzářit obklady do koupelny a kuchyně. Je opravdu účinný a zbaví vás veškeré mastnoty, vydrží čisté měsíce.

Obklady jsou obvykle v koupelně a kuchyni, aby chránily zeď u vodovodních kohoutků. Snadno se však hromadí špína, ať už jde o mastnotu z kuchyně, nebo mýdlo, plíseň či jiné nečistoty v koupelně . Když jsou jasné, všimnete si toho více zejména v kloubech.

V průběhu času, pokud nejsou řádně vyčištěny, mohou být také znečištěny a zničeny. Když zčernají, nejsou hezké na pohled a nepůsobí hezky na okolí. Můžete je vyčistit, ale není to vždy snadné, protože nemůžete najít správné produkty nebo protože jsou dlaždice příliš vysoké.

špinavé dlaždice

S tímto řešením, které vám ukážeme, odstraníme veškerý tuk a budou skvělé i na několik měsíců . Jeho výroba je velmi jednoduchá a jeho výroba trvá velmi málo. Níže vám ukážeme, jak na to a co k tomu potřebujete. Zde jsou všechny podrobnosti v dalším odstavci.

Dlaždice: s tímto řešením se zbavíte veškeré mastnoty

Jak jsme již řekli, špinavé a mastné dlaždice nejsou ani krásné, ani hygienické, a proto vám chceme nabídnout jednoduché řešení. Ve skutečnosti bude s tímto řešením stačit velmi málo k tomu, aby byly čisté a lesklé . Nebudete potřebovat mnoho produktů a nyní se pojďme podívat, jak si to společně vyrobit.

Začněte tím, že si vezměte misku a nalijte do ní saponát , to, co máte, je obecně v pořádku, ale lepší, když je to citron. Budete muset přidat 25 ml. Poté přidejte mastek , bude potřeba 1 polévková lžíce a dobře promíchejte. V tomto okamžiku musíte přidat 6 kapek perobového oleje . To se často používá při domácích pracích.

vyčistěte dlaždice tímto roztokem

Roztok dobře promíchejte a měli byste získat velmi krémový roztok. V tuto chvíli budete muset přidat vodu, budete potřebovat 200 ml . Přidejte ji a stále míchejte. Jakmile je roztok připraven, stačí jej přenést do rozprašovače, který jste předtím vyčistili.

V tomto okamžiku můžete vyčistit své dlaždice, ať už jsou v koupelně nebo v kuchyni. V druhém případě vám postačí hadřík, protože dlaždice jsou v oblasti, kam se snadno dostanete. Pro čištění těch v koupelně vám naopak doporučujeme připevnit hadřík na koště nebo kartáč s tyčí.

vyčistěte dlaždice tímto roztokem

Vyčistíte tak i ty nejvyšší obklady v koupelně a všechny pak budou opravdu čisté a lesklé. Stačí nalít trochu roztoku na utěrku z mikrovlákna a poté nanést na dlaždice . Poté hadřík vyměňte a suchým hadříkem přejděte přes dlaždice. A tady máte hotovo.

Toto čištění můžete opakovat, když budete mít volnou kapacitu . Každý den, jednou týdně nebo každých čtrnáct dní. Musíte vědět, že je velmi účinný, zanechá dlaždice čisté po dlouhou dobu, a proto můžete také prodloužit dobu čištění. Pokud je však budete čistit častěji, bude se na nich hromadit méně nečistot a mastnoty.