Zde je návod, jak si vyrobit vlastní past na mouchy. Smíchejte tyto přísady a vytvořte láhev: zmizí navždy.

Prozradíme, jak si vyrobit vlastní past na mouchy s velmi jednoduchými ingrediencemi a s materiály, které už určitě budete mít doma.

Repelent proti hmyzu, funguje?

Když se blíží vedro , hmyz se také přiblíží k našim domovům. Jedním z nejběžnějších způsobů, jak udržet mouchy, komáry a šváby pryč, je použití specifického repelentu. Někdy však problém nevyřeší ani použití opravdu drahých přípravků.

Mnozí se ptají, zda jsou v tomto okamžiku repelenty proti hmyzu účinné. Samozřejmě, některé jsou více než jiné, ale existují platné alternativy, které nám umožňují držet hmyz mimo náš domov.

Repelent

Některé z nich jsou pasti, zvláště funkční zejména proti komárům a mouchám . Právě z tohoto důvodu si níže vysvětlíme, jak si takový vyrobit přímo doma.

Vše, co potřebujete, jsou velmi jednoduché materiály dostupné doma a ingredience, které používáte každý den. Čtěte dále, abyste zjistili, co potřebujete a především jak past vyrobit.

DIY past na mouchy

Odborníci, ale i ti, kteří nemají mnoho zkušeností, přemýšlejí o tom, že by si mohli vyrobit velmi účinné lapače much přímo doma. Tyto pasti jsou schopny přilákat mouchy a jiný hmyz a uvěznit je uvnitř, aby jim zabránily v létání.

Nejprve vám řekneme, že musíte získat plastovou láhev . A pak zase budete potřebovat nějakou lepicí pásku a nějaké nůžky. Nejprve budete muset láhev odříznout podél oblasti, kde je přítomno víčko.

DIY past na mouchy

Jakmile budete hotovi, budete muset část, kterou jste právě odřízli, vložit přesně pod dno příslušné láhve. Budete si muset dávat pozor, protože jej budete muset dokonale převrátit a zajistit páskou.

Nyní si můžete připravit směs, kterou budete potřebovat k přilákání komárů. K jeho výrobě můžete přidat cukr nebo med spolu s vodou . Vše dejte do hrnce a přiveďte k varu.

Jakmile dojde k varu, můžete vypnout oheň a nechat hrnec odpočinout, aby vychladl. Nyní vyjměte směs a vložte ji do láhve. Mouchy i komáři jsou zvláště přitahováni cukry, které je pouze přimějí vstoupit do pasti.

Pokud jste ve svém domě nebo na zahradě zaznamenali velký výskyt hmyzu, doporučujeme připravit si více pastí. Tímto způsobem je můžete všechny umístit do různých oblastí vašeho domova, o kterých si všimnete, že jsou obzvláště napadeny mouchami .

Náprava, kterou jsme vám právě navrhli, je naprosto účinná a levná , a proto jej tolik lidí používá. Můžete se tak konečně rozloučit s těmi velmi drahými a často toxickými repelenty, které poškozují naše finance a pravděpodobně i zdraví.