Mnozí si začali dávat do mopů pěnu na holení. Důvod vás překvapí – čtěte dále a dozvíte se více. Všechny podrobnosti níže.

Triky na úklid domu jsou různé a lze použít mnoho alternativních přípravků. Od přírodních produktů po pěnu na holení. První , přírodní produkty, jsou velmi běžné a volí je stále více lidí. Prací prostředky, které jsou na trhu, zdražily a jsou pak většinou složeny z chemikálií.

Mezi nimi je několik a některé je najdete i doma a obvykle v kuchyni. Například jedlou sodu nebo bílý či jablečný ocet. Ale citron je také velmi užitečný a má skutečný účinek kyseliny citronové. Dnes však nepoužijeme produkt, který máte doma, ale který se obvykle používá k jinému účelu.

alternativní čisticí prostředky pro domácnost

Ve skutečnosti, jak název napovídá, pěna na holení se používá k odstranění chloupků. Ale stále více lidí jej používá k řešení některých domácích problémů a ve skutečnosti existuje několik způsobů, jak jej použít . Jeden z posledních vidí pěnu na holení vloženou do mopu. Zde jsou všechny podrobnosti o tomto domácím triku.

Pěna na holení v mopu: zde je důvod

Jak jsme řekli, posledním domácím trikem je použití pěny na holení s mopem. Důvod je velmi jednoduchý a zdá se, že je velmi účinný, aniž by vynaložil přílišné úsilí. Častým problémem pro mnohé je například čištění a odstraňování nečistot ze spár podlah.

pěna na holení

Zde přichází na řadu pěna na holení, která nám v tomto kroku pomáhá. Udělat to je opravdu velmi jednoduché. Obvykle si vezmete kbelík horké vody a mop. Navlhčete mop a poté na něj naneste trochu pěny na holení a dobře ji rozetřete po spárách a intenzivně třete.

Pokud jsou hodně znečištěné a mastnota a prach z nich téměř nejdou, můžete si pomoci starým zubním kartáčkem tím, že dobře vydrhnete každý kout spár . Poté, co provedete tento krok, který je volitelný, ale pomůže vám uklízet ještě lépe, přejděte na mop.

pěna na holení v mopu

V tuto chvíli, po vytření všech spár pěnou na holení, stačí podlahu důkladně umýt . Připravte si další kbelík s horkou vodou a přírodním saponátem, nebo co preferujete, a podlahy důkladně umyjte. Uvidíte, že spáry budou velmi čisté. Níže jsou uvedena další použití tohoto produktu.

Další použití tohoto produktu

Pěnu na holení lze použít několika způsoby. Ve skutečnosti to, co jsme viděli, není jediné. Lze jej použít například k odstranění vodního kamene z povrchů a funguje stejně jako ocet a další přírodní produkty . Pak pomůže odstranit odolné skvrny například z koberců.

pěna na holení

Pak pomůže odstranit zašlé kovové šperky. Stačí dát trochu a přetřít kartáčkem na zuby na části, která zčernala. Poté osušte hadříkem. Nakonec jej lze použít k čištění oken a zajišťuje efekt bez zamlžení. Stačí ho rozvinout a nechat asi 7/8 minut působit, než jej vyjmete.