Lžíčková metoda je ideální pro provonění koupelny během několika sekund: výsledky jsou úžasné.

Jak používat lžičkovou metodu v koupelně? Je to optimální nástroj používaný profesionály v oboru, aby byli schopni eliminovat jakýkoli typ zápachu. V prostředí, kde vládnou bacily, bakterie a vlhkost, to není jednoduché. V každém případě je možné použít tuto rychlou a snadnou metodu, aniž by došlo k poškození životního prostředí. Ingredience jsou zcela přírodní a je to ideální postup pro každého.

Lžícová metoda, jak se zbavit zápachu v koupelně

Odborníci na čištění doporučují používat lžičkovou metodu k odstranění nepříjemných pachů, které se v koupelně vytvářejí. Místnost často nemá okno nebo není správně větraná. To vede k hromadění vlhkosti a nepříjemnému zápachu, kterého je obtížné se zbavit. Doporučuje se nepoužívat parfémové produkty do chemického prostředí, bohaté na látky, které mohou znečišťovat životní prostředí a problém neřeší.

Chcete-li znovu vytvořit tuto metodu, vezměte si nějaké marseillské mýdlo a esenciální olej s vůní dle vašeho výběru.

Marseillská metoda mýdlové lžičky

Vezměte blok Marseillského mýdla a nastrouhejte ho přidáním 4 kapek esenciálního oleje dle vašeho výběru. Lžíce je připravena a bude třeba ji nalít do kbelíku naplněného horkou vodou. Smíchejte a poté nalijte vodu do kanalizace, která je k dispozici v celé koupelně.

Nechte působit přes noc, aby obě ingredience zafungovaly. Ráno bude prostředí svěží a provoněné nepříjemnými pachy zcela odstraněny.

Další alternativní metody proti zápachu v koupelně

Nejen lžičková metoda, ve skutečnosti existují i ​​další přísady, které mohou pomoci překonat nepříjemné pachy v koupelně. Bílý vinný ocet je rozhodně jednou z těchto přírodních složek, bohatých na antibakteriální a antiseptické vlastnosti pro odstranění vodního kamene a nečistot. Vezměte šálek a půl produktu a nalijte jej do kbelíku s horkou vodou. Ihned poté se nalije do všech odtoků a také v tomto případě se nechá působit celou noc.

Další nezbytnou složkou je hydrogenuhličitan sodný , který je také vynikající pro provonění a odstranění vlhkosti, která se v koupelně vytváří.

Jedlá soda eliminuje zápach

Stačí vzít lžíci jedlé sody , kterou nasypete přímo do odtoku (čajová lžička na každý odtok) a necháte působit přes noc. Ráno po koupeli bude provoněný a již nebudou vycházet zápachy z odtoku nebo vznikající vlhkostí.

Pokud chcete, můžete vždy přidat bio citronovou šťávu. Výborná složka, která doprovází a umocňuje působení všech výše zmíněných složek. Mít čistou a voňavou koupelnu je důležité, stejně jako snažit se používat pouze přírodní suroviny.