Vyrobit si čelo postele doma je možné. Pokud máte manuální dovednosti, můžete to udělat za velmi málo peněz. Níže vám dáme nápad, jak to uskutečnit.

Vyrobit si čelo postele svépomocí není nemožné a zvládnete to snadno . Na trhu najdete různé typy, ale ti, kteří rádi tvoří předměty vlastníma rukama a svou fantazií, se nemohou znovu podrobit zkoušce. Ve skutečnosti, DIY není jen pro malé předměty.

Dělat malé i velké práce kolem domu někdy nevyžaduje pomoc odborníků, pokud máte ty správné manuální dovednosti. Na výrobu čela postele jistě různé materiály a nástroje a ty už musíte mít doma. Budou potřeba další věci, které vám pak naznačíme, jak budeme postupovat podle kroků.

čelo postele

Výroba čela postele nebyla nikdy tak rychlá a snadná. Kromě toho utratíte velmi málo, a proto musíte pokračovat ve čtení níže, abyste viděli všechny kroky, které budete muset provést, abyste dosáhli dokonalého výsledku. Všechny podrobnosti v dalším odstavci.

Čelo postele: zde je návod, jak to udělat

Jak jsme si řekli, vyrobíme čelo postele jednoduchým způsobem. Nejprve budete muset postavit dřevěný rám a rozměry závisí na velikosti vaší postele. Šířka bude muset být víceméně stejná, zatímco délku si budete muset vypočítat sami.

Počítejte s tím, že by neměla být strukturovaná spodní část, ale pouze horní část. Tak si to dobře spočítejte a neudělejte chybu. Jakmile postavíte konstrukci, umístěte celý panel za předpokladu, jaké bude skutečné čelo postele. V tomto okamžiku vezměte 10 nebo 15 cm pěnovou desku.

čelo postele kutily

Odřízněte jej na správnou velikost a poté přilepte na panel. Dobře přitlačte a počkejte, až uschne. Na stranu také dejte trochu řidší pěny. V tomto okamžiku vytvoříme nějaké symetrické čáry a nakreslíme je tužkou. Poté vyryjte frézou. V tomto okamžiku musíte získat látku a vybrat si tu, kterou preferujete.

Umístěte látku a rukama vložte látku do zářezů, které jste předtím udělali. Udělejte to pro celé čelo postele. Pak to musíte opravit a budete potřebovat ruční nebo elektrickou sešívačku . Začněte přišpendlením horní a boční části a poté společně přejdeme na spodní část.

čelo postele

Spodní část budete muset také sešít. Poté přebytečnou látku odstřihněte . Vezměte látku a také spodní část zakryjte pomocí spon. Nezapomeňte látku dobře natáhnout. Zajistěte obě části vzadu, abyste se ujistili, že se neprověsí .

Nyní stačí zadní díl překrýt černou látkou nebo vždy tou, kterou jste si vybrali. V tomto okamžiku, po opravě i toto, budete hotovi. Čelo postele tak máte během chvilky a bez použití mnoha materiálů . Ve skutečnosti budete potřebovat pouze dřevěnou konstrukci, pěnovou gumu a látku.