Jedná se o jeden z nejšpinavějších předmětů, které lze v domě najít: bakterie se množí hodinu za hodinou a jen málokdo to ví.

V domě je mnoho předmětů běžného použití , plné bakterií. Nepřetržité a neustálé používání, které si málokdo uvědomuje. Ve skutečnosti všichni věří, že toaleta je na prvním místě, přičemž jeden z nejšpinavějších předmětů v domě používají i děti. Jak je to možné? I když uklízíte, nikdy nedáváte správnou důležitost a bakterie mohou nadále vytvářet svůj ideální domov.

Nečistota a prach v domě: jak dezinfikovat

Některé výzkumy zdůrazňují, jaké jsou nejšpinavější předměty v domě. Výsledky těchto odhadů nás staví před konkrétní realitu natolik, že nevěříme tomu, co čteme.

Nedávná studie zanechala lidi na celém světě v úžasu, protože záchod není nejšpinavějším předmětem v domě. Ve skutečnosti se jedná o neustále dezinfikovaný a důkladně omytý nástroj. Tomuto nástroji se totiž snažíme věnovat velkou pozornost a každý den jej dezinfikovat proti bakteriím a bakteriím.

Místo toho jsou zde předměty používané každý den, které se nečistí přinejlepším jednou za čas, aby se odstranil prach.

prach v domě

Existuje jeden konkrétní předmět, který každý den používají děti i dospělí, přítomný v domovech většiny lidí. Není řádně dezinfikován a bakterie se dále nerušeně množí.

Jeden z nejšpinavějších předmětů: používají ho i děti

Ne každý ví, že joystick videoherní konzole patří mezi nejšpinavější předměty v domě. Uvádí to studie provedená a následně zveřejněná na známé platformě Betway pro hráče a hráče. Studie provedená speciálně za účelem ověření toho, kolik nečistot se může nahromadit na předmětu jako je tento.

Výsledek nás nechal beze slova, ve skutečnosti klasický joystick konzole obsahuje 72,5 kolonií různých bakterií, jak vyplývá z výtěru provedeného pro výzkum. V překladu by se dalo říci, že tento nástroj akumuluje dvakrát více bakterií a nečistot, než se najde uvnitř toalety.

nejšpinavější předmět v domě

Nejčastější bakterií je Bacillus Spp , který se normálně nachází uvnitř organického materiálu, pokud se rozkládá. Existuje také plíseň – Staphylococcus – která se uhnízdí mezi dlaněmi a prsty.

Zkrátka realita, která hráče upozorňuje a vyzývá je k dezinfekci tohoto nástroje den za dnem před a po použití. Důvod všech těchto bakterií je třeba hledat nejen v prachu, ale také v potu rukou. Nejen to, dokonce i kašel nebo kýchání při hraní.