Zde je návod, jak vyřešit problém kapající vody, která vypadává ze sprchy. Problém můžete vyřešit během několika sekund.

Řekneme vám vše o řešení, které se má aplikovat, když z vaší sprchy kape voda . Vědělo o tom jen málokdo, přesto to tak funguje.

Tekoucí sprcha, co dělat

Pokud jste si všimli, že uvnitř sprchy kape voda , možná budete chtít problém vyřešit.

Především proto, že slyšet neustále kapající vodu může být opravdu nepříjemné . Ve skutečnosti je zvuk vody pro některé opravdu relaxační, zatímco pro jiné je velmi stresující.

Dalším důvodem, proč možná budete chtít vyřešit tento nepříjemný problém, je účet . Kapající kohoutek znamená velké plýtvání vodou, kterou nepoužíváme.

Tekoucí sprcha

Jednou z rad je dát pod děravý kohoutek umyvadlo, aby se voda šetřila a neztrácela: můžeme ji použít jako vodu na splachování toalety nebo na ruční praní prádla .

Kromě plýtvání vodou je někdy prosakující kohoutek také synonymem plýtvání elektřinou : při každém zapnutí se totiž aktivuje elektromotor, díky kterému se voda dostane z nádrže až k nám domů.

V případě, že bychom omylem nechali zapnutý i kotel, došlo by k dalšímu výdeji elektřiny nebo plynu , pokud by kotel pracoval na plyn nebo metan .

Zkrátka to, že voda z kohoutků a sprchy uniká, nikomu neprospívá. Právě z tohoto důvodu vám dnes nabízíme řešení problému, které se ukáže jako skutečně efektivní.

Jak vyřešit problém s kapající vodou

Možná jste si toho nevšimli, ale obvykle je uvnitř sprchových kabin jakýsi knoflík nebo knoflík, který se nikdy neovládá.

Je to důležitý regulátor, který, pokud je kompromitován, ohrožuje i zdraví naší sprchy. V případě, že zaznamenáte přítomnost kapající vody, doporučujeme jej otočit a odšroubovat, abyste zjistili situaci uvnitř.

Kapající voda ze sprchy

Po odšroubování si možná všimnete, že voda vyteče : z toho už budete schopni pochopit, že něco není v pořádku. V tu chvíli se podívejte na těsnění: možná si uvědomíte, že jsou dost opotřebovaná.

V tu chvíli nezbývá nic jiného, ​​než je vyměnit , zajít do jakéhokoli železářství, třeba za předmět nebo jednoduchou fotografii. Jsme si jisti, že železářství vám pomůže poskytnout vám veškeré nejužitečnější příslušenství pro vaši situaci.

Jakmile to uděláte, vše, co musíte udělat, je zašroubovat knoflík zpět . Zjistíte tak, že vaše sprchová baterie již neteče. A nemusíte míchat silou, aby voda přestala téci, protože na té části sprchy nezávisí.

Ve skutečnosti tím pouze ohrozíte jeho vnitřní struktury a občas zhoršíte problém, který jste tak moc chtěli vyřešit. Pokud ani tak nevidíte přínos, doporučujeme vám kontaktovat instalatéra.