Zde je návod, jak si vyrobit vlastní kapalinu do stěračů doma pomocí dvou jednoduchých ingrediencí. Jsme si jisti, že vás ohromí: je opravdu účinný a levný.

Konečně prozradíme, jak si můžete připravit kapalinu do stěračů přímo doma. Stačí vám dvě ingredience, které rozhodně ani nebudete muset kupovat.

Špinavá okna auta, jak na to

Je tolik lidí, kteří si stěžují, že jejich autoskla jsou neustále špinavá . Za tímto účelem vám dnes dáme několik tipů, které vám umožní udržovat je čisté. V první řadě je nezbytně nutné zaparkovat auto na čistém místě, mimo dosah větru a možná i stromů.

Listí, které padá z rostlin, nebo ptáci, kteří na ně přilétají, mohou sklo našeho auta různě zašpinit. Dále doporučujeme okna často čistit suchým hadříkem z mikrovlákna, který zabrání hromadění nečistot více, než je nutné.

Špinavá okna auta

Obecně je také důležité nedotýkat se oken bez konkrétního důvodu a zacházet s každou částí vozu s maximální opatrností a vždy s čistými rukama. Tyto tipy jsou užitečné, ale nestačí k tomu, aby vaše okna zůstala zářivě čistá.

Ve skutečnosti je použití kapaliny do stěračů velmi důležité pro zajištění maximální čistoty přední části, a to nejen vozu. Na trhu je jich několik, ale často velmi drahé. Naštěstí vám dnes nabízíme recept, který si můžete vyrobit přímo doma, a to jen ze dvou surovin, o kterých jsme si jisti, že je již budete mít k dispozici.

Tak na co čekáš? Jděte do své spíže a získejte tyto dva materiály, které budete potřebovat k výrobě tohoto jedinečného a pohodlného receptu.

Vyrobte si dvousložkovou kapalinu do ostřikovačů čelního skla

Kapalina do stěračů čelního skla je skutečně nezbytným produktem pro každé auto s respektem k sobě samému. Musíte ho mít neustále k dispozici, protože nikdy nevíte, kdy se vám ušpiní okna na autě.

Musíme je vždy udržovat čisté, abychom měli při řízení široký a jasný výhled . Právě z tohoto důvodu je nezbytné, abychom kapalinu do ostřikovačů nosili stále s sebou, protože ji můžeme kdykoli potřebovat.

Vyrobte si dvousložkovou kapalinu do ostřikovačů čelního skla

Někdy se však tyto produkty prodávají za stratosférické ceny , které zatěžují pouze naše osobní a rodinné finance. V tomto období totiž Italové cítí potřebu hlídat své výdaje a co nejvíce ušetřit.

Dnes vám tedy nabízíme alternativu, která vám pomůže vyrobit unikátní přípravek na čištění skel vašeho auta pomocí dvou jednoduchých ingrediencí. Tyto přísady nejsou nic jiného než tradiční mýdlo a voda.

Co musíte udělat, je smíchat maximálně 15 kapek saponátu s vodou a dát směs do nádržky, která by měla být naplněna kapalinou do stěračů. Nyní můžete ovládat stěrače společně s tlačítkem, které vám umožňuje rozstřikovat příslušnou kapalinu.

Jsme si jisti, že vaše okna budou jasná , lesklá a čistá a že ušetříte spoustu peněz.